Як видалити відбитки пальців з паперу?

як видалити відбитки пальців з паперу?

Вам знадобиться
 • Серветка
 • Ластик
Інструкція
 • . 1

  Дактилоскопія, як метод ідентифікації особи, використовується в кримінології з кінця XIX століття. Коріння цього методу йдуть у Великобританію, саме там вперше застосували цей метод у процедурі впізнання. Папілярний малюнок закладається у внутрішньоутробному періоді і унікальний у кожної людини, навіть однояйцевих близнюків.

 • . 2

  Як видалити відбитки пальців, щоб не бути ідентифікованим? Це можна зробити тільки необоротно пошкодивши шкіру пальців, при опіку або зрізанні верхнього шару дерми. На поверхні шкіри завжди є потожирового плівка, за рахунок цього промальовується візерунок. Як би чисто не були вимиті руки, відбитки залишаться все одно.

 • . 3

  Зараз все частіше для встановлення особи або отримання доступу використовують сканери відбитків пальців. Як включити сканер відбитків пальців — прикласти палець до віконця сенсора і готово. Вбудована програма миттєво проведе порівняння отриманих даних і впізнання суб’єкта. Сканери бувають з оптичним і тепловим сенсором. Тепловий сенсор обдурити практично неможливо, використання неживих об’єктів виключено.

 • . 4

  З гладких поверхонь стерти відбитки можна просто серветкою, а як стерти відбитки пальців з паперу? Це зробити дуже складно, т. к. потожіровие виділення глибоко проникають в рихлу волокнисту структуру паперу. Можна спробувати позбутися від відбитків за допомогою гумки. У будь-якому випадку поверхня паперу буде пошкоджена.

 • . 5

  Про те, як знайти відбитки пальців знають всі, хто хоч раз дивився детектив. Криміналісти для виявлення відбитків використовують спеціальний склад — суміш сажі з магнітним порошком. Він наноситься на поверхні, де ймовірно можуть залишитися сліди, за допомогою кисті. У домашніх умовах його може замінити стружка грифеля простого олівця.

 • . 6

  В інтернеті маса дурних порад, як позбутися від відбитків пальців. Законослухняному громадянину такі знання навряд чи знадобляться. Але все-таки, якщо необхідно на час себе знеособити, то підійде: скотч, клей, смола епоксидна і, найпростіше, рукавички. Перманентно позбутися папілярного малюнка можна тільки в результаті сильного опіку або травми дистальних фаланг пальців.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :