Як видаляють селезінку: рекомендації лікаря?

як видаляють селезінку: рекомендації лікаря?

Вам знадобиться
 • Лапароскопія
 • Порожнинна операція
 • Загальний наркоз
Інструкція
 • . 1

  Селезінка — орган, що виконує імунну, кровотворну і детоксикаційну функцію. Цей орган відбраковує пошкоджені старі клітини і затримує їх. Всі шлаки і токсини теж залишаються в ній, тому будь-який патологічний процес в сусідніх органах може негативно відбитися на стані селезінки.

 • . 2

  Як видаляють селезінку? Показання до видалення селезінки: Абсцес селезінки; Пухлина селезінки; Розрив селезінки; Ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура. Видаляють селезінку методом лапароскопії або порожнинної операції під загальним наркозом. Який спосіб обрати вибирає лікар, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

 • . 3

  Так як селезінка реагує на хворобливий стан інших органів, то її запалення і збільшення не є рідкістю. Як зменшити селезінку за допомогою народних рецептів на основі трав підкаже лікар натуропат. Цей фахівець чудово розбирається в дії лікарських рослин і складе збір виходячи з індивідуальних потреб організму. Він також спостерігатиме за ефективністю призначеної терапії протягом всього курсу.

 • . 4

  Як перевірити селезінку? Головними методами діагностики захворювань внутрішніх органів є УЗД і томографія (КТ, МРТ) — метод пошарового відображення тканин. На додаток проводиться ряд лабораторних тестів, зокрема визначається кількість тромбоцитів, лейкоцитів і еритроцитів у крові.

 • . 5

  Як виглядає селезінка? Селезінка знаходиться в лівому підребер’ї за шлунком. Вона має декілька уплощенную овальну форму і темний ліловий колір. Поверхня селезінки покрита сполучнотканинною капсулою. Вона має розмір приблизно з кулак дорослої людини. Через постійне рясного кровонаповнення селезінка дуже чутлива до травм, випадки розриву селезінки не рідкість.

 • . 6

  Як лікувати збільшену селезінку? У складі комплексної терапії, спрямованої на лікування основної патології, на допомогу селезінці призначається фітотерапія. Такі лікарські трави як, шишки хмелю, цикорій, ромашка, березові бруньки, квітки пижма мають протизапальну, антисептичну дію, що позитивно позначається на стані селезінки. Легкий масаж в області лівого підребер’я також дає позитивний ефект.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :