Як відбілити майку: прості прийоми

як відбілити майку: прості прийоми

Вам знадобиться
 • Порошковий відбілювач
 • Білизна
 • Марганцівка
 • Перекис водню
 • Нашатирний спирт
 • Скипидар
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб після прання білі речі не втрачали своєї сліпучої білизни, необхідно прати їх окремо від кольорового Беля. Під час прання можна додавати не тільки простий порошок, але і спеціальний порошковий відбілювач. Перш че додавати якийсь засіб, необхідно прочитати на упаковці, що воно підходить для прання речей в автоматичній пральній машині. Дотримуючись це просте правило, не з’явиться питання, як відбілити майку.

 • . 2

  Якщо немає бажання використовувати відбілювач, тоді можна буде взяти білі речі і прокип’ятити їх у воді з додаванням білизни. На 10-ть літрів води знадобиться взяти рівно 500 мілілітрів хлорки і стільки ж кальцинованої соди. Цей розчин повинен настоятися протягом двох днів, після чого він фільтрується і можна приступати до кип’ятіння. Кип’ятити речі треба не менше двох годин. Однак, якщо часто використовувати цей метод, тоді незабаром з’явиться питання, як порізати майку на ганчірки, так як матеріал дуже швидко виходить з ладу.

 • . 3

  Для повернення футболці первинної білизни можна використовувати і марганцівку. У відро набирається гаряча вода, після чого у воді розчиняється трохи марганцівки — в результаті розчин повинен придбати легкий рожевий відтінок. Також у воду додається пральний порошок (близько 200 грам). Тепер можна опускати у воду білі речі, після чого залишаються в розчині до тих пір, поки вода повністю не охолоне, причому важливо не забути зверху відро накрити поліетиленовою плівкою. Освоївши цю технологію відбілювання, у досвідченої господині точно не з’явиться питання, як скласти майку.

 • . 4

  Також для відбілювання можна буде використовувати просту перекис водню. Отже, в цьому випадку береться невеликий таз або відро, наповнюється чистою водою (вода повинна бути трохи теплою) і вводиться розчин перекису. Одна чайн. ложечка перекису береться на два літри теплої води, після чого додається невелика жменя харчової соди. Рівне на 20-т хвилин у воду опускається біла річ, при цьому треба періодично заважати розчин, щоб відбілювання відбувалося рівномірно. Якщо відбілювання не принесло бажаного результату, тоді можна подумати, як переробити майку, щоб приховати недоліки.

 • . 5

  Перш ніж починати прання білих речей, їх необхідно на кілька годин замочити у воді, в яку додається невелика кількість нашатирного спирту. Завдяки цьому простому дії білизна не буде жовтіти. У тому випадку, якщо речі дуже брудні, тоді у воду можна додати скипидар — три чайн. ложечки. Багатьом модницям буде цікаво дізнатися не тільки методи відбілювання білих речей, але і як прикрасити білу майку. Наприклад, пожовклі місця можна замаскувати стразами або красивими наклейками, завдяки чому можна буде продовжити «життя» улюбленої кофтинці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :