Як відбілити волосся перекисом правильно?

як відбілити волосся перекисом правильно ?

Вам знадобиться
 • Перекис
 • Вода
 • Захист
 • Проявитель
Інструкція
 • . 1

  Перекис водню (або пероксид водню) — безбарвна рідина з присмаком «металу». Концентровані розчини вибухонебезпечні. Перекис є гарним розчинником. На текстильному виробництві її використовують як відбілювача. Багато хто знає, що цією рідиною можна як відбілити волосся перекисом, так і зуби. В обох випадках не рекомендується цього робити, так як відбувається окислення і руйнування тканин. Але немає нічого неможливого.

 • . 2

  Щоб дізнатися, як відбілити волосся або як прибрати вуса перекисом, необхідно дотримуватися деяких правил. Волосся протягом доби слід не мити і не мочити. Це потрібно, щоб жир, що накопичився за цей час, захистив від пошкодження волосся і шкіру. Перекис водню (краще брати 30%) необхідно розбавити 1: 1 теплою водою. Для змішування краще використовувати пластикову, фарфоровий або скляний посуд. Але не металеву миску: щоб уникнути непотрібної реакції.

 • . 3

  У посуді потрібно смішити 50 мл концентрату перекису, пів чайної ложки харчової соди і 10 мл спирту нашатирного. Від структури і кольору волосся залежить кількість перекису. Відповідно якщо волосся тонке, то перекису знадобиться небагато і навпаки. Перед початком процедури необхідно перевірити, як діє перекис водню на шкірний покрив. Тобто перевірити на наявність алергічної реакції. Якщо є реакція на даний розчин, то звичайно краще відмовитися від цієї процедури, адже здоров’я важливіше.

 • . 4

  Якщо реакції немає, то можна приступити до освітлення. Необхідно на волосся нанести акуратно суміш, не втираючи в шкіру, і почекати близько години, потім змити водою, краще теплою. Також можна розчин перекису (як роблять перекис водню придатною для фарбування волосся описано вище), змішати з хлорним вапном і проявником. Ретельно все перемішати, щоб не було грудок. Необхідно захистити всі відкриті ділянки шкіри і акуратно нанести суміш на волосся. Після цього необхідно почекати хвилин 20, змити водою і помити голову шампунем.

 • . 5

  Щоб волосся були м’які, потрібно нанести кондиціонер для волосся і не зловживати такою процедурою, адже можна отримати такий результат, як прибрати волосся перекисом водню повністю. Але є деякі способи, без використання перекису водню. Так можна використовувати сік лимона. Потрібно змішати 2 / 3 ложки столової соку з водою і можна наносити отриманий розчин. Також підійде міцний чай, листя ромашки і оцет.

 • . 6

  Процедури при відбілюванні здійснювати потрібно дуже акуратно. Обов’язково перевірити на наявність алергічних реакцій. За волоссям потрібно стежити належним чином. Бо це дуже жорстка процедура, то після неї рекомендується робити всілякі зволожуючі маски. Найкраще все таки користуватися для освітлення і видалення волосся сучасними косметичними засобами, які завдають шкірі і волоссю мінімальної шкоди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :