Як відбуваються сутички перед пологами: пологи близько

як відбуваються сутички перед пологами : пологи близько

Вам знадобиться
 • Дитина
 • Мати
 • Родовий процес
Інструкція
 • . 1

  Кожна жінка, що чекає дитину, обов’язково вивчить питання майбутніх пологів досконально. Знати наперед всього неможливо, проте якщо людина підготовлений, значить і сюрпризів для нього буде набагато менше. Отже, сутички. Під цим терміном прийнято розуміти скорочення матки породіллі, що мають певну періодичність і тривалість і відбуваються безконтрольно. Виділяють помилкові (тренувальні) і справжні. Перші необхідні матці для підготовки до майбутнього родовому процесу. Другі, відповідно, сприяють розкриттю шийки і виходу дитини з утроби матері. Розглядаючи питання, як проходять сутички перед пологами, не можна не відзначити, що процес цей супроводжується тупими болями в області живота і попереку.

 • . 2

  Фізіологічно ж їх виникнення обумовлено збільшенням кількості білка актоміозіна в м’язових клітинах матки. Починається його активний синтез приблизно за добу до появи малюка. Багато хто вважає, що провокує матку на подібні дії гіпофіз дитини. З приводу того, як довго тривають сутички, говорити що-небудь конкретне безглуздо. Це багато в чому залежить від стану матері та особливостей її організму, а також від того, які за рахунком пологи переживає жінка.

 • . 3

  Усереднене значення загальної тривалості становить до 12 годин. Весь процес відчуття сутичок можна розділити на 3 фази: початкову або латентну, активну і перехідну. Як вже зазначалося, процес скорочення матки — явище ритмічне. Це означає, що само наростаюче болюче відчуття при сутичці, що переходить у пік чутливості, буде тривати протягом деякого часу ( 30 — 90 с залежно від близькості пологів ), а потім відпускати. Період від одного нападу до іншого поступово скорочується і перед самими потугами може досягати всього 1 хвилини. Ось як проходять сутички перед пологами.

 • . 4

  У деяких випадках поява малюка на світ може бути викликано штучно. Наприклад, якщо плід залишається в утробі матері понад визначених термінів або при відсутності переймів після відходження вод, а також при неправильному розвитку дитини або при пізньому токсикозі. У подібних випадках все питання зводиться до того, як прискорити сутички. Існують різні методи, найпоширенішими є: відділення або розрив навколоплідних оболонок, а також використання речовини простагландину.

 • . 5

  Якщо ж ніяких свідчень немає, то на пізніх термінах краще поберегти себе і дитину і з обережністю ставитися до свого стану: не вживати в їжу здатних викликати початок дострокових пологів речовин (касторове масло, кориця), не здійснювати тривалих піших прогулянок і не приймати гарячі ванни. Ось як спровокувати сутички можуть цілком звичайні речі. Але, не дивлячись на всі муки і незручності, які терпить жінка під час пологів, діти — це найкраще, що є сьогодні в цьому світі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :