Як відчистити піну від дерева?

як відчистити піну від дерева ?

Вам знадобиться
 • Шпатель
 • Спеціальні серветки
 • Ацетон
 • Розчинник монтажної піни
 • Скребок
Інструкція
 • . 1

  Монтажна піна з’явилася відносно недавно і ще не всі знають, як прибрати сліди цього матеріалу з різних поверхонь. Зокрема, мало хто в курсі, як відчистити піну з дерева. З цього приводу, професіонали радять, користуватися монтажним пістолетом. Якщо виходити з практичних прикладів, його застосування досить вигідно. По-перше, він не маже, а по-друге, витрата балонів з піною, виявляється менше. Так, наприклад, без пістолета йде три балона, а з ним, можна обійтися одним балоном, ізолюючого матеріалу.

 • . 2

  До того ж, до пістолета додаються насадки, завдяки яким можна дістатися у важкодоступні місця. І тоді не потрібно буде думати, як відмити руки від піни, хоча, при роботі, можна захистити руки рукавичками. Але, якщо все-таки піна потрапила на шкіру рук, її можна прибрати ацетоном. Однак, якщо ізолюючий матеріал вже встиг затвердіти, то потрібно використовувати для цих цілей, спеціальну рідину, яка призначена, для промивання пістолетів, нею ж можна очистити і руки. Якщо такого розчину немає, то можна спробувати відпарювання рук і змазування їх соняшниковою олією. Але, щоб уникнути травм, краще, як написано вище застосовувати рукавички, а також варто пошукати пістолет для піни, як вибрати кращий, порадить продавець будівельного магазину.

 • . 3

  Сама по собі, монтажна піна має високий ступінь прилипання до будь-якої поверхні і тому, вона може залишитися на століття, на дерев’яних дверях або рамі. Початкове стан матеріалу може бути рідким, але потім він твердне настільки, що прибрати, виявляється досить складно. Скребком можна зішкребти свіжу монтажну піну, а ось застиглу, варто спробувати, акуратно відірвати від дерев’яної поверхні або використовувати для цих цілей спеціальний розчинник. Останній, також допоможе у випадку, якщо не виникає ідеї, як прибрати піну з одягу.

 • . 4

  Якщо планується фарбування дверей, то можна видалити залишки ізолюючого матеріалу, наждачним папером. Після цього нанести шар фарби або лаку. Важче буде прибрати монтажну піну з дверей, які зроблені з МДФ, пластику, лакованих, тобто тих, які повністю готові до встановлення. Якщо піна потрапила на дверне полотно, відразу використовується шпатель і спеціальні серветки, змочені в ацетоні. Але, для початку, потрібно перевірити, як діє ацетон на дану поверхню. Наприклад протерти в тому місці, де пляма не впадає в очі.

 • . 5

  Зрозумівши, як прибрати піну з двері, варто подумати про те, як не розмазати її і не збільшити площу потворного плями. Для цього можна обклеїти забруднене місце скотчем, а після того, як пляма буде усунуто, слід натерти його засобом для полірування меблів. При попаданні на двері рідкої монтажної піни, не потрібно поспішати видаляти її. Краще дати їй добре висохнути, а після цього спробувати відірвати піну руками, а там, де вона добре пристала, зчистити її за допомогою скребка. Суху піну, ацетон не розчиняє, тому для цих цілей, потрібно використовувати тільки певні розчинники, які продаються в будівельних магазинах. Очистити двері від піни складно, тому її потрібно захистити, перед установкою, плівкою і малярською стрічкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :