Як відформатувати карту пам’яті телефону?

як відформатувати карту пам'яті телефону ?

Вам знадобиться
 • Телефон
 • Карта пам’яті
Інструкція
 • . 1

  Зараз у кожного з нас є телефон. І в телефоні є карта пам’яті, на якій ми зберігаємо масу інформації. Фото, відео, музику. Рано чи пізно місце на карті пам’яті телефону закінчується і перед нами постає питання. Що робити? Найшвидший і простий спосіб — це форматування картки пам’яті. Як відформатувати карту пам’яті телефону? Для того щоб це зробити потрібно зайти в меню свого телефону, потім вибрати вкладку настройку і знайти там меню карти пам’яті.

 • . 2

  Меню може називатися «карта пам’яті» або «зовнішня пам’ять». Натискаємо «опції» і з появівщегося списку пропонованих функцій, вибираємо рядок «форматувати». Іноді ця функція доступна тільки після відключення карти пам’яті. Потім підтвердіть свій вибір натиснувши ТАК і чекайте закінчення форматування. Після цього карта пам’яті буде абсолютно порожній. Як налаштувати карту пам’яті? Щоб налаштувати карту пам’яті телефону потрібно використовувати те ж меню телефону, що і при форматрованіі карти пам’яті.

 • . 3

  Правда іноді там здійсненна тільки одна функція — функція форматування. Дуже часто використовується функція копіювання контактів з телефону на карту пам’яті. Залежно від ситуації потрібно скопіювати один контакт, декілька або всі відразу. Як скопіювати на карту пам’яті контакти збережених в телефоні? Вибираємо меню телефону Контакти натискаємо кнопку опції. З списку, що з’явився вибираємо імпорт / експорт. Потім вибираємо звідки і куди ми будемо копіювати дані. З карти пам’яті на телефон або з телефону на карту пам’яті.

 • . 4

  Наступним кроком буде вибір контактів для копіювання, тут вибираємо які контакти потрібно скопіювати Як вибрати карту пам’яті? Головне питання на який вам доведеться відповісти — це карту пам’яті якого обсягу ви хочете придбати. Для телефонів буде достатньо карти об’ємом 4 Гб. Далі сміливо йдете в магазин і купуєте карту. Зараз у магазинах безліч карт пам’яті і кожен знайде підходящу за ціною і якістю. Але будь-яка навіть найдорожча карта пам’яті може бути заблакірована.

 • . 5

  Найчастіше це трапляється якщо апарат був зламаний або ви просто забули пароль. Як розблокувати картку пам’яті телефону. Найпростіший спосіб-це звернутися в сервісний центр. Якщо з якихось причин це зробити не виходить можна спробувати розблокувати картку пам’яті самому. Для цього потрібно знайти ттелефон такий-же моделі ак у вас, вставити туди карту пам’ять і спробувати відформатувати її. Їли знайти такий же телефон не виходить можна скористатися, правда відформатувати карту пам’яті таким способом не завжди виходить.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :