Як виділити більше оперативної пам’яті під програму?

як виділити більше оперативної пам'яті під програму?

Вам знадобиться
 • Оперативна пам’ять
 • Комп’ютер
 • Встановлена операційна система
Інструкція
 • . 1

  Програми та ігри можуть видавати помилку через те що для них виділяється недостатня кількість оперативної пам’яті з чим це може бути пов’язано і як це виправити? Відповідь може бути розташований на поверхні, найімовірніше недостатньо оперативної пам’яті для того, щоб повноцінно працювати з додатком яке потрібно запустити.

 • . 2

  Як виділити більше оперативної пам’яті? Виділити більше пам’яті можна з допомогу диспетчера задач в операційній системі Windowsнажав, комбінація клавіш ctrl + alt + deleteуказав високий пріоритет тому додатком, якому не вистачає пам’яті. Також збільшити обсяг виділеної пам’яті шляхом збільшення параметра «файл підкачки», який знаходиться в панелі керування в розділі швидкодії.

 • . 3

  Як дізнатися тип оперативної пам’яті? Для того, що б встановити нову плату оперативної пам’яті в комп’ютер, потрібно дізнатися тип чіпсета. Зробити це можна за допомогою команди msinfo 32, це команду необхідно написати в рядку «виконати», яка в свою чергу знаходиться в розділі пуск. Там в відкрилася рядку в пункті «виготовлювач» буде вказано тип чіпсета плати оперативної пам’яті.

 • . 4

  Як використовувати всю оперативну пам’ять? Використовувати оперативну пам’ять на повну потужність можна тільки в тому випадку, якщо встановлена операційна система 64 архітектурної бази, з відповідними установками в БІОС. Варто зауважити той факт, що навіть якщо в комп’ютері буде встановлено 20 ГБ пам’яті, то це не дасть гарантії ідеального швидкодії.

 • . 5

  Як відформатувати захищену карту пам’яті? Для того щоб відформатувати захищену карту пам’яті необхідно самостійно зняти блокування. Зробити це можна за допомогою тумблера, який є на корпусі карти пам’яті, пересунувши його в інше положення, розблокувати картку пам’яті і повноцінно відформатувати.

 • . 6

  Як дізнатися клас карти пам’яті? Параметр клас найпростіше дізнатися шляхом вивчення упаковки, в якій була придбана карта пам’яті. У разі якщо ця упаковка вже загублена, то можна дізнатися модель і подивитися в інтернеті її клас. Є менш точний спосіб, такий як скопіювати певний обсяг даних на носій і засікти час.

 • . 7

  Як відновити відформатовану карту пам’яті? Зробити це можна за допомогою сторонніх програм, якого багато в інтернеті. Програми зчитують видалені дані з карти пам’яті і часом навіть способи повністю відновити всі ці дані без втрат в якості. Вся проблема в тому, що ці програми підходять лише в одиничних випадках, в іншому краще довіритися професіоналу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :