Як виділити оперативну пам’ять для відеокарти?

як виділити оперативну пам'ять для відеокарти?

Вам знадобиться
 • Розгляд в налаштування BIOS і розподіл обсягу між відеокартою і операційною системою
 • Розгляд властивостей комп’ютера
Інструкція
 • . 1

  Виділяти великі обсяги оперативної пам’яті для відеокарти потрібно не завжди, а тому потрібно спочатку розібратися, які функції будуть на неї покладені, а потім вже вирішувати, збільшувати обсяг або ж ні. Насамперед виникає питання, як виділити оперативну пам’ять для відеокарти, і якщо її обсяг достатній, то думати про придбання додаткових слотів не доводиться. Розподіл обсягу оперативної пам’яті проводиться в налаштуваннях BIOS, але робити це потрібно без фанатизму, залишаючи деякий обсяг для операційної системи. Чим більше оперативної пам’яті виділено для відеокарти, тим більший, відповідно, у неї резерв, що дозволяє без проблем запускати найсучасніші ігри та працювати з сучасними програмами.

 • . 2

  Якщо ж обсяг оперативної пам’яті невеликий і відеокарті його не вистачає, то варто задуматися над питанням, як збільшити оперативну пам’ять ноутбука або комп’ютера, щоб не обмежувати відеокарту і, таким чином, не шукати застарілі версії ігор або програм. Найлегше придбати додатковий слот пам’яті, який і вирішить всі проблеми. Друге питання виникає щодо того, як вибрати оперативну пам’ять. З одного боку, потрібно враховувати всі компоненти, щоб був баланс і т. д., а з іншого, потрібно, знову ж таки, брати в облік резерв для відеокарти, щоб потім не довелося знову збільшувати оперативну пам’ять, а й переборщувати в цьому питанні не варто.

 • . 3

  Як показує практика, відеокарта вимагає близько 4 Гб оперативної пам’яті, а ще 2 Гб створять ідеальні умови для роботи операційної системи. Таким чином, 6 Гб оперативної пам’яті — це оптимальний варіант у всіх відносинах. Щоб упевнитися в тому, що обсяг оперативної пам’яті дійсно відповідає зазначеним параметрам слота, потрібно знати, як перевірити оперативну пам’ять комп’ютера. Для цього є два варіанти. Перший — це заглянути в ті ж налаштування BIOS і відразу ж розподілити обсяг між відеокартою і операційною системою, а другий — це подивитися у властивостях комп’ютера.

 • . 4

  У тих, хто не користуються сучасними програмами та іграми, може виникнути питання, як зменшити оперативну пам’ять для відеокарти і збільшити обсяг для операційної системи. Якщо комп’ютер призначений для роботи, то зробити це дуже навіть розумно, так як відеокарта навантажень випробовувати не буде, а от процеси на комп’ютері будуть виконуватися швидше. Об’єм оперативної пам’яті для відеокарти кожен визначає сам для себе залежно від особистих потреб і призначення комп’ютера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :