Як відіпрати білу майку від крові?

як відіпрати білу майку від крові?

Вам знадобиться
 • Крохмаль
 • Сіль
 • Оцет
 • Холодна вода
Інструкція
 • . 1

  Холодна вода. Позбавиться від плям крові на білій майці не так вже й просто, але все ж, слід спробувати кілька засобів, і якщо вони не допоможуть, то можна буде замаскувати пляма малюнком. Вивести пляму крові з білою майки можна холодною водою. Потрібно покласти в таз майку і направити на неї струмінь води, кров потихеньку буде розчинятися, і через кілька хвилин піде. Після цього треба буде прополоскати майку і вивісити сушитися.

 • . 2

  Куховарська сіль. Розмірковуючи над тим як відіпрати білу майку від кривавих плям, слід вдатися до кухонної солі. Потрібно розчинити у воді 5 грам солі і залишити в ній майку приблизно на 12 годин. Після цього всі плями крові необхідно буде намилити господарським милом і промити під ледь теплою водою. Якщо залишилися розлучення, то процедуру слід повторити, як правило, після цього на майці не повинно залишитися плям.

 • . 3

  Перекис водню. Якщо не вдається видалити плями крові, то можна подумати над тим, як зробити малюнок на майці. Але все ж, в цій справі краще вдатися до допомоги перекису водню, і якщо вона не допоможе тоді, можна буде замаскувати пляма. Необхідно придбати в аптеці 3% перекис і капнути її безпосередньо на плями. Через 5 хвилин треба все змити і випрати майку з пральним порошком.

 • . 4

  Кальцинована сода. Перед тим як обрізати майку, з причини того, що не вдається позбутися плями крові на ній, можна вдатися до ще одного способу. Для нього буде потрібно розчинити в літрі води 50 грам кальцинованої соди і покласти майку в цей розчин як мінімум на 10 годин. Після цього річ буде потрібно прополоскати в холодній воді і випрати з відбілювачем.

 • . 5

  Картопляний крохмаль. Не потрібно буде думати про те, як розтягнути майку, якщо на ній є плями крові, але від них можна спробувати позбутися за допомогою кашки з картопляного крохмалю. Необхідно додати в крохмаль трохи холодної води, щоб вийшла кашка, і замазати цією сумішшю забруднення. Як тільки кашка висохне, потрібно буде прополоскати майку в мильній воді, а після цього в розчині з 5 мл оцту і літра води.

 • . 6

  Нашатирний спирт. Коли на речі з’явилася пляма крові, то ідеї про те, як прикрасити майку стразами приходять в голову самі собою. Але ж плями можна спробувати вивести нашатирним спиртом. Потрібно змочити в ньому тампон і акуратно потерти пляма, потім майку слід прополоскати в трохи теплій воді і повісити сушитися. Якщо на білій майці з’явилися плями крові, то не слід відразу намагатися їх замаскувати, потрібно спробувати вищеописані засоби, один з них напевно допоможе його вивести.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :