Як відіпрати білу одежу: корисні поради

як відіпрати білу одежу: корисні поради

Вам знадобиться
 • Вода
 • Миючий засіб
 • Щітка
Інструкція
 • . 1

  Через частого виведення плям і прання білий одяг з часом колишня белизна пропадає. Як відіпрати білу одежу, щоб при цьому вона мала охайний, чистий і білосніжний вид? Перш ніж прати білу річ, необхідне миючий засіб розчиняють у розрахунку 20 г на 10 л теплої води. Речі білого кольору повинні замачиваться у воді, в якій розчинено миючий засіб протягом 25-ти і більше хвилин, після цього їх можна прати: речі з бавовняного матеріалу потрібно прати у воді, температура якої більше 50-ти градусів, а синтетика — до 50-ти градусів. Обов’язкове полоскання спочатку в теплій, а потім в холодній воді. Вивішені для висихання на відкритому повітрі випрані речі додатково вибілюються під впливом сонячних променів. Щоб відбілити злегка пожовклу тканину її намилюють, а потім опускають в розчин «Хлорокса» ( 1 ст. Л розчину на 1 л води).

 • . 2

  Типова ситуація, коли іноді з необережності людина сідає на лавку з жувальною гумкою. Тому багатьом було б цікаво дізнатися, як видалити жуйку з одягу. Рекомендується ділянку з жуйкою потримати під струменем прохолодної води, одночасно зскрібаючи жувальну гумку ножиком або щіткою. Обкласти місце з прилип жуйкою шматочками льоду, через деякий час акуратно видаляють гострим предметом. Залишилося пляма потрібно протерти тампоном, змоченим в ацетоносодержащем засобі або рідини для розведення лаку. Застосування дихлоретану, діметілового формамід або універсального засобу-плямовивідника. Засіб на п’ять хвилин наносять на місце з прилип жуйкою, а потім збирають її рухами в напрямку від центру до периферії.

 • . 3

  Перед тим, як видалити плями з одягу потрібно знати, що послужило причиною їх виникнення. У багатьох випадках від свежепоставленного плями можна позбутися, якщо випрати предмет одягу у воді з застосуванням мила, соди або будь-якого найбільш відповідного миючого засобу. Плями не першої свіжості краще виводити за допомогою більш складних розчинів. Але перед цим треба в малопомітною частини речі випробувати результат взаємодії розчину з цим типом тканини. Ділянка речі з забрудненням треба поставити на дощечку, обмотану тканиною білого кольору, а місце біля плями змочити водичкою, невеликою кількістю бензину, посипати звичайним тальком або крохмалем. Якщо пляма невеликого розміру — розчин потрібно наносити піпеткою, велике — чистять змоченим диском, шматочком тканини, пензликом або щіткою. Перед цим треба почистити річ від пилу. Якщо пляма не віддалилося з першого разу, то процедуру повторюють ще 2 або 3 рази, почергової промиванням. Слід враховувати, що спирт і кислота мають властивість руйнувати багато видів фарб, ацетоносодержащіе кошти й оцтова кислота взаємодіють з матеріалами з ацетатного шовку; вапно хлору — з бавовняними та іншими типами тканин. Для чищення тканин білого кольору використовують луги та відбілюючі речовини.

 • . 4

  Якщо виникло питання, як видалити фарбу з одягу, то можна скористатися наступним рецептом. Для цього змішати в однакових співвідношеннях вершкове масло і пральний порошок. Цю суміш покласти на змочений пляму і втерти. Добре розмазати і відтерти. Виріб опускаємо в пральну машину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :