Як відіпрати монтажну піну в пральній машинці?

як відіпрати монтажну піну в пральній машинці?

Вам знадобиться
 • Гострий ніж
 • Розчинник монтажної піни
 • Спрей-розчинник монтажної піни
 • Вата
 • Пяновиводітель
 • Пральна машина
Інструкція
 • . 1

  Після ремонту завжди потрібна прибирання, вимити підлогу і витерти весь пил з поверхонь, не становить великої праці. І якщо, в процесі ремонту залишилися плями від монтажної піни на склі або на підлозі, її завжди можна прибрати. Однак, як відіпрати монтажну піну з одягу в пральній машині? Адже ножем її НЕ зіскрібатимеш і наждачкою НЕ потрешь. Якщо з гладкої поверхні можна якось прибрати монтажну піну, то відіпрати її з одягу дуже складно. І найчастіше, сліди від неї все-таки залишаються, навіть після повноцінної обробки тканини.

 • . 2

  І якщо будівельник знає, як захистити монтажну піну, то як її вивести з роби, багато хто не в курсі. Однак, є кілька способів, що допомагають, з цим впоратися. Наприклад спеціальний розчинник-аерозоль. Перед тим, як ним користуватися, необхідно добре потрясти його, в перебігу дух або трьох хвилин і тільки потім нанести, шар рідини на брудний ділянку одягу. Робити це потрібно акуратно, щоб спрей не потрапив на чисті ділянки і не впливав і на них. Якщо таке трапиться, то це може привести до псування одягу. Потрібно дозволити аерозолі, деякий час впливати на забруднену ділянку, приблизно близько півгодини. Потім це місце треба протерти вологою ганчірочкою або поролоном.

 • . 3

  У будівельних магазинах продається не тільки піна, а й засіб для її видалення. І перш ніж, купити те й інше, необхідно ознайомитися з інструкцією, що розповідає, як використовувати монтажну піну. Там же буде вказано і оптимальний розчинник для неї. А перед тим, як покласти забруднений одяг в пральну машину, потрібно механічно прибрати з неї піну, наприклад зішкребти ножем. І вже потім, варто нанести на це місце спрей-розчинник.

 • . 4

  Однак, перед тим, як буде використана аерозоль, потрібно скропити нею, непримітне місце і якщо вона не пошкодила тканину або не змінила її колір, то можна спокійно нанести її на пляму від монтажної піни. Спрей, повинен впливати на тканину близько півгодини, потім потрібно змити його з одягу в проточній воді. І тільки після цього, випрати в пральній машині, з хорошим пральним засобом. Якщо ж не вийшло видалити пляму відразу, то необхідно повторити, описані вище дії.

 • . 5

  Рідкі розчинники. З їх допомогою теж, можна позбутися плями монтажної піни. В принципі їх рекомендують багато будівельників, якщо їх запитують про те, як змити піну з рук. Діяти вони будуть більш щадним чином, але й ефект від цих маніпуляцій може бути мінімальним. Для очищення потрібно нанести трошки розчинника на шматочок вати, і прикласти її до плями. Через якийсь час почнеться реакція розчинення, а коли вона закінчитися, треба обробити пляма будь-яким засобом, для виведення плям. І вже потім, покласти спецівку в пральну машину і заправити її хорошим пральним порошком.

 • . 6

  Одяг, забруднений монтажною піною, можна покласти, в поліетиленовому пакеті, в морозилку, після чого видалити її залишки, гострим ножем. Залишилося пляма, потрібно обробити ацетоном або рідиною для зняття лаку. Якщо не допомогло, слід застосувати на пляму спеціальний засіб для виведення плям. А вже потім відправити одяг у пральну машину. Не потрібно намагатися, прибирати, тільки що, що потрапила на одяг піну, так можна тільки розмазати її по всій поверхні, а якщо вона вотрется, тоді буде складно очистити її з одягу. Це не так просто, як прибрати піну з рук. У цьому випадку, потрібно зняти свіжі краплі піни, гострим предметом, який занурили у воду. Шлях одяг побуде в такому стані близько півгодини. Потім, потрібно нанести будь-який засіб, яке здатне видалити пляму. Прати такий одяг у пральній машині, потрібно відразу ж, як тільки очистили її від залишків монтажної піни, щоб розчиняє засіб не почало діяти на тканину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :