Як відіпрати парафін?

як відіпрати парафін?

Вам знадобиться
 • Морозильная камера
 • Спирт
 • Скипидар
Інструкція
 • . 1

  Людина часто використовує для оформлення урочистих подій і романтичних вечорів різноманітні свічки. Полум’я свічки створює затишну і незвичайно чарівну обстановку. При необережному поводженні парафін від палаючої свічки може залишити слід на скатертини, килимі або одязі. Часто у господинь виникає питання з приводу того, як відіпрати парафін.

 • . 2

  Якщо пляма утворилася на бавовняної або лляної тканини, досить покласти її в морозилку, щоб парафін добре затвердів, а потім тупою стороною ножа відшкребти пляма від краю до центру. Нерідко трапляється, що глава сім’ї — любитель риболовлі. Туристичний одяг і намет повинні бути водонепроникними. Для цього необхідна спеціальна просочення і знання як використовувати парафін.

 • . 3

  Можна приготувати суміш з 1 кг оліфи і 200 г парафіну, продукти необхідно в розігріти до розчинення, при цьому не доводити до кипіння. Потім промазати намет і добре висушити. Господиня повинна мати на замітці декілька способів того, як відмити парафін. Ефективний метод видалення плям за допомогою спирту і скипидару.

 • . 4

  Для цього необхідно змочити ганчірку в спирті або скипидарі, протерши потім пляма. У разі, якщо оброблювана тканину тонка, то скипидар в чистому вигляді використовувати не варто. Парафін дуже широко використовується в домашніх умовах. Саме тому господиня повинна знати, як нанести парафін в різних умовах. Наприклад, якщо не працює замок на одязі, достатньо промазати твердим парафіном блискавку, і вона вільно расстегнется.

 • . 5

  Також парафін можна використовувати з метою підвищення ковзання лиж, саней або дошки сноуборда. Варто відзначити, що в домашніх умовах можна проводити парафінотерапія. Для цього потрібно знати, як накладати парафін на марлеву або бавовняну тканину, щоб потім правильно нанести її на місце лікування.

 • . 6

  У цьому випадку можливе утворення плям. Для їх видалення необхідно на область забруднення накласти паперовий рушник і пропрасувати праскою. Температура повинна наростати поступово, щоб парафін плавився і поступово вбирався в рушник. Не варто панікувати при вигляді плям з парафіну. Знаючи описані вище способи, видалити пляму не складе особливих труднощів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :