Як відіпрати смолу з джинсів хитрості домогосподарки?

як відіпрати смолу з джинсів хитрості домогосподарки?

Вам знадобиться
 • Розчинник
 • Ефір
Інструкція
 • . 1

  Простий пранням видалити смолу з одягу не вийде, адже вона в теплій воді не розчиняється і пральний порошок теж не допоможе. Для того, щоб повністю з одягу видалити смолу і врятувати улюблену річ, необхідно використовувати спеціальні засоби для чищення і витратити трохи більше часу, ніж на просту прання.

 • . 2

  Отже, як відіпрати смолу з джинсів самостійно в домашніх умовах? Для початку необхідно частину смоли спробувати прибрати простим механічним способом — чищенням. У тому випадку, якщо смола ще злегка липка, треба взяти джинси і помістити їх в морозильник, а через дві-три години, коли смола засохне і стане більш жорсткою можна починати чистку. Тепер треба дуже швидко і акуратно зішкребти смолу, так як після застигання вона стає більш крихкою, і вона легко і швидко віддаляється.

 • . 3

  Кожному варто знати як видалити смолу з тканини, адже ніхто не застрахований від такої неприємності. У тому випадку, якщо на тканині виявилося порівняно не большоепятно, його можна видалити за допомогою простого бензину, також підійде уайт-спірит, також можна використовувати розчинник або гас. Ватний диск пропітиваетсянебольшім кількістю бензину, потім акуратно прикладається до загрязненномуучастку тканини і залишається на дві-три хвилини. Потім треба ретельно вистіратьодежду, щоб видалити запах бензину.

 • . 4

  Також варто знати як прибрати смолу з волосся, адже вона миє потрапити не тільки наодежду. У тому випадку, якщо смола потрапила на речі, які не можна подвергатьстірке, тоді її можна видалити за допомогою медичного нерозбавленого спирту. Спочатку річ треба протерти злегка вологою губкою. Якщо використовуються спиртовмісні кошти, на одязі не повинно залишитися плям. Однак, бувають іісключенія, тому для видалення плями можна обробити виріб жідкімсредством для миття посуду.

 • . 5

  У тому випадку, якщо смола потрапила на шкіряний виріб, тоді видалити її можна за допомогою жирних речовин. Чистий ганчірочка рясно змочується простим соняшниковою або оливковою олією і акуратно протирається пляма. Потім треба взяти спирт і протерти місце забруднення, щоб видалити з матеріалу жир. За допомогою такого методу можна видаляти смолу і з поверхні делікатних тканин. Щоб не забруднити одяг треба знати як прибрати смолу з дошки.

 • . 6

  Для видалення смолу з одягу можна використовувати ефір. В ефірі змочується чиста ганчірочки і протирається пляма, через деякий час дану процедуру треба ще раз повторити. У тому випадку, якщо пляма залишилося, необхідно налити засіб на пляму і добре випрати виріб в заздалегідь приготовленому мильному розчині. У тому випадку, якщо людина часто контактує зі смолою, йому варто знати як очистити легені від смоли.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :