Як відіпрати зеленку з одягу: прості способи

як відіпрати зеленку з одягу : прості способи

Вам знадобиться
 • Зеленка
 • Чорнило
 • Запах
 • Вино
 • Масло
Інструкція
 • . 1

  Одним з джерел є зеленка. Існує досить багато способів, як відіпрати зеленку з одягу, але їх ефективність залежить від свіжості плями. Чим раніше почати видаляти пляма, тим краще. У будь-якому магазині можна знайти засоби для виведення плям. Найкращими борцями з плямами від зеленки є кошти, до складу яких входить перекис водню. У цьому випадку забруднену частину необхідно замочити в плямовивідником, після чого випрати в гарячій воді з порошком. Аміак теж підходить, 10% розчин налити на пляму і залишити на кілька хвилин і випрати, так само як і в першому випадку. Будь спиртовий розчин впорається з плямами. За допомогою ватного тампона розчин наноситься на пляму і по закінченню декількох хвилин змивається водою.

 • . 2

  Крім зеленки і навіть у більш частих випадках, пов’язаних з роботою, виникає питання, як видалити чорнило з одягу. У даному випадку також на допомогу прийдуть спиртові розчини, і діяти треба також як при плямах від зеленки. Чорнильні плями можна вивести за допомогою харчової соди. Додати 2 чайних ложки соди в стакан води і замочити одяг з плямою на годину. Після виконаної операції сполоснути одяг в теплій воді.

 • . 3

  Проблеми не зупиняються на плямах, адже важливо знати і як видалити запах з одягу. Для початок потрібно знайти джерело появи цього запаху: тютюн, затхлість, вихлопні гази, піт або навіть цвіль. Для збереження свіжості одягу — вивішувати її на сонці, застосовувати спреї-нейтралізатори запахів, обробляти содовим розчином перед пранням комірні і пахвові зони. Велику увагу варто приділяти і особисту гігієну.

 • . 4

  Посипати пляму сіллю — це те, як відіпрати вино з одягу, якщо пляма ще свіже. Після цього нехитрого дії річ необхідно запрати, але і для цього існує декілька способів. Свіжі плями промити пляму розчином з двох чайних ложок нашатирного спирту і літра води. Застарілі плями видаляються розчином перекису водню і нашатирного спирту. При домашніх умовах забруднений одяг потрібно замочити в гарячому молоці.

 • . 5

  Від масляних плям, крім плямовивідників, допоможуть розчини, такі як бензин, ефір, скипидар, ацетон. Якщо пляма ще свіже, то слід на нього посипати сіль і обережно потерти забруднене місце зубною щіткою або жорсткою тканиною. Доведеться часто змінювати сіль, поки пляма стане майже непомітним. Після цього річ треба випрати в гарячій воді, обробивши проблемну зону господарським милом. Ось це і є головна порада, як видалити масло з одягу.

 • . 6

  Всі перераховані вище поради дуже прості у своєму виконанні. З ними видалити будь-яке пляма не складе особливих труднощів. Але все ж саме кращий засіб у видаленні плям — це не створювати їх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :