Як відключити цензуру в Сімс 3: перевірений метод

як відключити цензуру в сімс 3: перевірений метод

Вам знадобиться
 • Завантажити мод
 • Операція з папками
 • Вилучення файлу
 • Дізнатися версію гри
Інструкція
 • . 1

  Гра Сімс завоювала загальну увагу і любов за те, що вона максимально наближена до реальності. Вона проста в обігу і досить швидко викликає звикання. Граючі дуже швидко переймаються своїм персонажем і розвивають його під себе. Багато створюють персонажів за образом своїм. Можна робити героїв схожих на своїх друзів або знайомих, а також ворогів. І тут вже можна з ними творити все, що душі завгодно. Сімси нагадують реальність, де можна простежити за своїм героєм. Але от прикрість! Найінтимніші та цікаві місця завжди прикриті квадратиками. У даній ситуації хтось намагається звикнути, а кого — то так не залишає у спокої це явище і вони задаються питанням про те, як відключити цензуру в Сімс 3. І вихід є. Нижче представлена інструкція.

 • . 2

  Безумовно, немає нічого нереального і тому інструкція все — таки є, але вона досить непроста. Вся справа в тому, що в другій частині гри був спеціальний код, який допомагав відключити квадратики на інтимних місцях, проте в третій версії цього коду вже немає і тому відключення цензури в даній грі — це ціла складна система різних алгоритмічних дій. Для того, щоб все — таки домогтися бажаного результату, необхідно слідувати докладної інструкції послідовно. Отже, передусім необхідно завантажити мод. Пошукова система в інтернеті допоможе виконати цю дію.

 • . 3

  Наступним непростим етапом буде повне розбирання з папками на самому комп’ютері. Коли потрібний мод викачаний, то потрібно послідовно прогулятися по папках. Найпершою буде папка Документи, далі в ній потрібно відкрити Electronic Arts, наступної папкою буде The Sims 3. Тепер, увага! Необхідно в папці The Sims 3 створити нову папку і назвати її Mods. Далі, потрібно відкрити щойно створену папку Mods і створити в ній ще одну нову папку, яка отримає назву Packages. На цьому другий етап завершено. Для перевірку необхідно зайти в папку Packages і подивитися весь пройдений шлях. Він повинен бути таким: … / Документи / Electronic Arts / The Sims 3 / Mods / Packages. Якщо все так і вийшло, то сміливо можна переходити до третього етапу.

 • . 4

  Продовжуємо розглядати тему про те, як відключити цензуру в Сімс 3. — Третій етап. Отже, повертаємося до того моду, який був викачаний спочатку. Цей мод повинен бути в форматі zip файлу і мати приблизно таку назву: sims 3-uncensored. zip. Якщо все правильно, то потрібно відкрити цей архів і розпакувати його. Що виходить? У підсумку видно кілька різних архівів. Вони всі підходять для різних версій гри. Для того, щоб прибрати цензуру в грі Сімс, то необхідно знайти свій потрібний архів, який підходить. У цьому архіві є файл, який має назву package. Він — то і потрібен. Цей файл необхідно помістити в підготовлену заздалегідь папку в першому етапі. Ось і все!

 • . 5

  Це короткий посібник про те, як прибрати цензуру в Сімс 3. Все досить просто, проте питання може виникнути в іншому. Як же дізнатися свою версію гри? Справа в тому, що на ліцензійному диску версія завжди вказана, але якщо Сімси були викачані з інтернету і версія не визначена, то потрібно скачати програму SInt 2 (Sims Addons Integrator). Встановити її і вказати весь необхідний шлях до гри і аддонов. Якщо все встановлено на диску С, то можна просто вказати диск С, games і програма сама знайде і все визначить. На цьому і буде тоді завершено етап відключення цензури в одній з найпопулярніших ігор у світі — Сімс 3. Ці прості правила допоможуть позбутися всім обридлих маленьких квадратиків на найцікавіших місцях і відчути повний смак гри.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :