Як відключити сигналізацію без брелока, якщо не працює?

як відключити сигналізацію без брелока , якщо не працює?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Ключ
 • Запасний брелок
Інструкція
 • . 1

  Дірявий кишеню, особиста неуважність або інші причини можуть призвести до ситуації, коли водій підходить до свого автомобіля і з жахів виявляє, що брелок сигналізації кудись пропав. Перше, що потрібно зробити — оцінити можливість його знайти, згадати, де він міг бути втрачений і чи є шанси повернути. Якщо ні — уточнити, де знаходиться запасний запрограмований брелок і вжити заходів до його доставці до автомобіля. Якщо і це — нереально, треба переходити до вирішення питання — як відключити сигналізацію без брелока. Якщо господарю доведеться їхати за запасним брелоком в іншу частину міста самому, непогано буде залишити на цей час машину під надійним наглядом, адже немає інформації, в чиїх руках зараз знаходиться втрачений!

 • . 2

  Якщо все ж брелок не знайдений, треба постаратися відкрити двері ключем. Безумовно, повинна спрацювати сигналізація. Щоб припинити подачу звукового сигналу можна відключити живлення, знявши клему акумулятора, або скористатися сервісної кнопкою, яку власникові мали показати, коли він вирішував питання, як встановити сигналізацію на автомобіль. Отже, автомобіль відкритий, сирена не звучить, у господаря є час зібратися з думками і прийняти рішення, як же діяти далі. Власнику авто з сигналізацією варто заздалегідь знати порядок дій при нештатних ситуаціях. Наприклад, він повинен чітко знати, чи дозволяє його модель охоронної системи повністю відключити її дію, прейдя на звичайну експлуатацію машини? Адже установка системи на автомобіль, з усіма проблемами можливою його евакуації, це не те ж саме, як встановити сигналізацію на скутер, з простотою її відключення і відсутністю проблем з евакуацією легкого транспортного засобу. Все тепер залежить від моделі сигналізації та рівня технічної підготовленості водія. Добре, якщо він розбирається в технічних описах і мануалах, в змозі самостійно завести машину, доїхати до будинку, де, в ідеалі, має бути запасний незапрограмований брелок. Тоді питання практично вирішене — береться технічний опис, відкривається розділ: як скинути налаштування сигналізації, і виконуються всі запропоновані дії.

 • . 3

  У зазначеній ситуації це дуже важливо-обов’язково скинути налаштування сигналізації та провести нове перепрограмування та головного блоку, і необхідної кількості брелоків. Тепер можна знайти відносний спокій і думати про втрачене брелоке тільки як про неприємну втрати, що не представляє ніякої загрози безпеки автомобіля. Не зайве, напевно, відразу, по гарячих слідах, придбати запасний брелок, замість загубленого, і знову зробити вдома «недоторканний запас». Ставлячи перед собою завдання, як підключити сигналізацію на ВАЗ (ГАЗ, УАЗ … да на будь-яку машину) самостійно, грамотний власник повинен відразу продумувати питання, як обійти дію захисної системи при виникненні описаної нештатної ситуації. Зайве, мабуть, говорити, що цей секрет «обману» сигналізації повинен знати тільки він, всі елементи управління повинні бути ретельно заховані і замасковані. Удача в цій сфері знаходиться в прямій залежності від креативності та майстерності господаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :