Як відкрити биос на ноутбуці?

як відкрити биос на ноутбуці ?

Вам знадобиться
 • Запустити ноутбук
 • Натиснути F 2
Інструкція
 • . 1

  У ноутбуці крім тисяч налаштувань, існуючих в операційній системі, є й інші настройки, які пов’язані безпосередньо з роботою всіх частин комп’ютера. Відслідковувати та змінювати ці параметри можна в панелі управління. Щоб у неї потрапити, потрібно розібратися як відкрити биос на ноутбуці. Для цього потрібно перезавантажити систему комп’ютера або вимкнути його. Після того як тільки він включиться заново внизу екрану з’явиться напис, яка пропонує увійти в налаштування через клавішу F 2. Потрібно встигнути натиснути цю кнопку на клавіатурі, інакше почнеться повторне завантаження ОС. Якщо все зроблено правильно, то на екрані з’явиться панель управління биоса. Зазвичай всі інструкції англійською мовою.

 • . 2

  Біос представляє з себе модуль, який дозволяє стежити за деякими критичними параметрами процесора, вентиляторів охолодження, заряду акумулятора, відеокарти. Звідси можна зробити всі необхідні зміни, які дозволять поміняти черговість завантаження запам’ятовуючих пристроїв і їх властивості. Потрібно враховувати при цьому, що кожен ноутбук може мати різну модель биоса, тому що це залежить також і від деталей, які в ньому встановлені. У різних Біосила можна контролювати різне число налаштувань для різних деталей. Навіть при наявності акумулятора у кожної моделі ноутбука, не для всіх з них передбачений параметр управління акумулятором.

 • . 3

  Як з’ясувалося увійти в біос дуже просто. Так що ж такого корисного можуть дати ці налаштування? Як не дивно, але без них дуже складно провести які-небудь операції в операційній системі, якщо остання вийшла з ладу. Таке може статися, якщо на комп’ютер потрапив вірус, якщо траплялися перебої з електроживленням або був видалений якийсь важливий системний файл. У такому випадку потрібно заново систему або чистити її від вірусів, якщо вони блокують доступ до якихось важливих додатків і не дають призвести жодної дії, для якого була власне і створена ОС. Якщо у випадку збою в системі не можна завантажити ОС, то у випадку з шкідливими програмами справи йдуть трохи краще.

 • . 4

  Існують антивірусні програми, які можна запустити безпосередньо з диска. У такому випадку перевірка жорсткого диска на наявність вірусів відбуватиметься не з операційної системи. Це аварійні варіанти, які створили компанії, що виробляють антивіруси. Питання залишається тільки в тому як же запустити цей диск, якщо всередині самої системи нічого не можна зробити. Такі диски системні і якраз тут і потрібні налаштування біоса, які необхідно правильно змінити. Потрібно зайти в панель управління і переключитися на вкладку, де є інформація про всіх жорстких дисках і знімних носіях. У цьому ж розділі можна вибрати яке з пристроїв вибрати першу для завантаження. З усіх можливих варіантів потрібно вибрати CD-ROM, тоді замість того, щоб завантажувати ОС, комп’ютер буде запускати диск в CD-ROMе. Таким чином можна зайти в меню диска антивіруса і перевірити комп’ютер на наявність вірусів, у програмі їх можна і видалити або вилікувати файли. Якщо все пройде успішно, то знову потрібно поставити першим завантажуваних устройcтвом жорсткий диск, з встановленою на ньому ОС. Аналогічний процес відбувається у випадку, якщо потрібно перевстановити ОС з системного диска. Тоді установка буде проходити після змін тих же самих налаштувань біоса.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :