Як відкрити формат ods?

як відкрити формат ods?

Вам знадобиться
 • Доступ в Інтернет
 • Програма Microsoft Office
Інструкція
 • . 1

  Ods — це формат електронної таблиці Open Document, це ще один з поширених форматів офісних документів. Даний формат більш інформативний і функціональний, ніж стандартний xls. Створюються такі документи в програмі OpenOffice, StartOffice і Calc — редакторах електронних таблиць. Усі інформаційні дані розташовуються в комірках, в свою чергу розділених на рядки і стовпці, що дозволяє виробляти з інформацією обчислювальні та аналітичні операції. Якщо раптом виникне в документеформат ods, ніж відкрити його проблемою більше не буде. У даній статті ще будуть наведені різні способи відкриття даного типу файлу. Файл ods є файлом сімейства odf (Open Document Format). Це програмне сімейство включає в себе й інші відомі формати, часто вживані в поточній діяльності: — електронні документи; — електронні таблиці; — презентації; — слайдшоу; — інші файли. Даний програмний пакет розроблений компанією Оазис і грунтується на універсальному форматі xml. С 2006 року даний формат був визнаний як міжнародний. Він застосуємо до використання у всіх країнах, всіма компаніями і обмежень не має.

 • . 2

  Відкрити файли форматів odf можна відкрити за допомогою Microsoft Office 98 — 2003, програми LibreOffice, а також спеціальної програми Open Office. У разі якщо робота з форматами Open Document доставляє незручності, або функціонал даної програми не задовольняє потреби, є інший вихід — сконвертировать файл. Конвертор — це спеціальна програма, яка змінює формат файлів, зберігаючи при цьому їх зміст. У даному випадку мається можливість сконвертировать формат ods в xls, або ж навпаки, для тих хто звик до Open Document. Для конвертації можна скачати програму, або призвести даний процес онлайн. Для пошуку сервісів, що надають такі послуги, можна скористатися відомими пошуковими системами, результат не змусить себе чекати. Відкрити формат ods — тепер не складність.

 • . 3

  Як варіант відкриття файлу ods можна підключити особливий плагін до Microsoft Office 98 — 2003, за допомогою цього плагіна відпаде будь-яка необхідність конвертації і зміни форматів. Даний плагін дозволяє відразу в програмі відкривати файл і приступати до його редагування, тобто він полегшує використання різних форматів в одній програмі. У більш нових версіях Microsoft Office є спеціальні надбудови для відкриття файлів невідомих форматів, в таких версіях все налаштовано автоматично і не варто замислюватися про програми, конвертерах і плагінах. Відмінність формату ods від xls полягає в тому, що перший формат може програмуватися, скріптоваться і використовуватися в багатьох безкоштовних редакторах даних. Тим, кому потрібно вписувати програмні коди в файл, буде корисний Open Document Format. У даній статті було розглянуто, що таке формат ods, ніж відкрити його і основні особливості даного формату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :