Як відкрити кокосовий горіх: корисні поради

як відкрити кокосовий горіх: корисні поради

Вам знадобиться
 • Молоток
 • Ніж
 • Стакан
 • Спритність рук
Інструкція
 • . 1

  В силу того, що не кожен знає, як правильно відкривати кокоси, люди вважають за краще купувати сурогатні кокосові продукти. Але ж це зовсім не складно. Головне — запастися терпінням. Щоб відкрити кокосові горіхи, потрібно вибрати правильний і якісний плід: він повинен бути цілим, без патьоків і опуклостей.

 • . 2

  Як відкрити кокосовий горіх? У першу чергу варто переконатися, що всередині горіха бовтається сік, це дія допоможе визначити, зіпсований він чи ні. Для цього потрібно потрясти плід. Після цього можна приступати до відкриванню кокоса. Щоб його очистити, слід взяти звичайний молоток і бити їм по горіху. Але! Тут теж є свої хитрощі, як і в рецептах, які описують, як варити горіхи. Якщо бити лежить на столі кокос, то позитивного результату не буде, швидше за все, горіх буде розбитий всмятку.

 • . 3

  Зрозуміло, що такий спосіб зручний і звичний. Але кокос любить ніжність. Тому головним секретом відкривання цього горіха є грюкотіння молотком по плоду, тримаючи його на вазі в руці.

 • . 4

  Перед тим, як вживати горіхи кокоса, їх потрібно правильно розколоти. Для цього тримати плід потрібно, поклавши його в долоню і міцно стиснувши пальцями. При цьому турбується про те, що можна потрапити по пальцях молотком, не потрібно, адже сам горіх досить великий, та й стукати потрібно без особливого фанатизму. Зісковзнути знаряддя теж не може, оскільки весь плід покритий кокосовими волокнами.

 • . 5

  Потрібно приготуватися до того, що очистити кокос не так легко, як очистити кедрові горіхи. Адже в цій справі важливо не поспішати, а акуратно і неквапливо домагатися необхідного результату. Для цього потрібно постукувати по горіху до тих пір, поки на волокнистої поверхні не почнуть з’являтися тріщини, завдяки яким шкірка стане відпадати, оголюючи серцевину горіха.

 • . 6

  Після того, як зовнішня шкаралупа відпала, слід зробити в кокосі отвір ножем і злити сік у склянку. Це не так важко, як варити варення з горіхів. Залишилася м’якоть можна порубати на порційні частини і додавати у випічку, десерти і компоти. Коричневу шкірку, яка знаходиться під шкаралупою, очищати не потрібно — вона їстівна. Кокосові горіхи — це дуже корисні тропічні плоди. Знаючи, як розправитися з ними, можна назавжди відмовитися від дорогих і шкідливих аналогів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :