Як відкрити пляшку пива за допомогою підручних засобів?

як відкрити пляшку пива з допомогою підручних засобів?

Вам знадобиться
 • Пиво
 • Зажигалка
 • Металева поверхня
 • Шашлик
Інструкція
 • . 1

  Навчитися правильно пити пиво в спокійній неквапливої обстановці з підходящої для цих цілей посуду — особлива наука. Дотримуються всього цього, як правило, справжні цінителі хмільного напою. Вони-то знають і як розливати пиво, і як його правильно пити, і навіть як маринувати шашлик в пиві. А звичайні люди віддають перевагу в літню спеку пити пиво прямо з пляшки на вулиці. При цьому, мало хто завбачливо носить із собою відкривачку і, набуваючи в магазині пляшку пінного напою, стикається з певною проблемою. Найкраще, звичайно, купувати пиво в банку або в пляшці зі спеціальною кришкою, що відкривається при натисканні і повороті за годинниковою стрілкою, щоб уникнути такої проблеми взагалі.

 • . 2

  Але якщо переважний все ж якийсь певний сорт пива, саме в класичній пляшці, то доводиться замислюватися про те, як відкрити пляшку пива за допомогою підручних засобів. Найпростіше це зробити, використовуючи при цьому запальничку: просто підставити запальничку горизонтально під кришку і, міцно тримаючи її при цьому в руці, різко натиснути вільним кінцем на кришку. Спочатку виходити це буде з працею, все ж це справа вимагає певної вправності. Можна спробувати відкрити пляшку об край небудь металевої поверхні. Добре використовувати при цьому стіл, перила і все, на що вистачить фантазії. Якщо в наявності є дві пляшки, то можна спробувати відкрити їх один про одного.

 • . 3

  Яке ж пиво без правильно підібраної закуски? Як варити креветки до пива знають, мабуть, все. А в сучасних супермаркетах і зовсім можна купити вже готові свіжоморожені креветки, які залишиться лише розморозити перед застіллям. Але до пива хороші не тільки креветки, а і солона рибка, і варені раки, і шашлик, замаринований в цьому хмільному напої. Як замаринувати шашлик в пиві? В принципі, так само, як і в оцті, тільки замість оцтового розчину використовувати звичайне пиво. Маринувати такий шашлик потрібно не менше 12 годин у холодильнику. Для цих цілей зовсім необов’язково купувати дорогі сорти пінного напою. Цілком підійде і звичайнісіньке недороге пиво вітчизняного виробника, важливо лише, щоб термін його придатності був у повному порядку і були дотримані умови його зберігання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :