Як відкрити ресторан, кафе з нуля: з чого почати?

як відкрити ресторан, кафе з нуля: з чого почати?

Вам знадобиться
 • Меблі для ресторану
 • Стартовий капітал
Інструкція
 • . 1

  Відкриття ресторану — це вигідна бізнес-ідея. Експерти стверджують, що ресторан може бути успішним тільки з гарною репутацією і належним сервісом. Саме тому підприємцям потрібно знати, як відкрити ресторан кафе. Для цього потрібно: зібрати пакет документів для реєстрації об’єкта підприємницької діяльності; визначення вартості капіталовкладень.

 • . 2

  Цінова політика формується відповідно до класу ресторану. У вишуканому ресторані, елітному кафе або стилізованому пабі ціни на страви значні вище, ніж в інших закладах, і націнка може становити приблизно 300 — 500%. При відкритті важливим аспектом є стильний інтер’єр. Новачкові в ресторанному бізнесі корисно знати, як прикрасити ресторан. Експерти рекомендують довірити дизайн досвідченим фахівцям. Обстановка ресторану або кафе повинна подобатися відвідувачеві.

 • . 3

  Наприклад, якщо це ресторан італійської кухні, то в інтер’єрі повинні бути елементи, що нагадують про цю країну — державний прапор, фотографії з визначними пам’ятками, венеціанські маски та ін Колірна гама стін, скатертину і серветок повинна поєднуватися. Столики повинні розташовуватися так, щоб гості не заважали один одному, а персонал міг непомітно виконувати свої обов’язки.

 • . 4

  Для процвітання нового ресторану потрібно знати, як оформити ресторан на випадок торжества. Звичайно ж, якщо в закладі плануються проведення урочистих заходів, то рекомендується співпрацювати з дизайнером, який буде спілкуватися з відвідувачами і оформляти зал відповідно до їх уподобаннями. Важливо знати, як відкрити новий ресторан не розоритися. Для цього розроблені так звані «анти поради», які дозволяють власнику дізнатися, як занапастити ресторан.

 • . 5

  Не можна будувати і оформляти ресторан по перевагах власника. Ресторан відвідуватимуть сторонні люди, яким повинно бути затишно і комфортно. Не варто скупитися на обладнанні, інтер’єрі, розвитку персоналу і т. п. Фахівці системи менеджменту рекомендують знати, як залучити гостей в ресторан. Адже заклад тільки відкрилося. Для початку треба найняти персонал, який працюватиме як одна команда. Головним є шеф-кухар.

 • . 6

  Крім цього, гостям нового ресторану сподобається наявність системи знижок. Експерти стверджують, що якщо клієнт відвідав ресторан 3 рази, то можна бути впевненим в успіху. Не варто забувати і про бар, на який припадає приблизно 40% прибутку. Для відкриття нового кафе чи ресторану доведеться докласти чимало зусиль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :