Як відмити мікрохвильовку від жиру?

як відмити мікрохвильовку від жиру ?

Вам знадобиться
 • Лимон
 • Ганчірка
 • Мікрохвильовка
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  В даний час практично у кожної господині в кухонному арсеналі присутній мікрохвильова піч. Однак, враховуючи її універсальність і частоту використання, внутрішня сторона мікрохвильовки піддається постійному забрудненню жиром і дрібними частинками їжі. Звичайно ж, періодично рекомендується проводити процедуру чищення печі, щоб у ній не накопичувався неприємний запах, а бруд зі стінок не потрапляла в їжу. Щоб правильно вимити мікрохвильовку, не пошкодивши елементи її конструкції, слід дотримуватися певних рекомендацій.

 • . 2

  Зручніше починати процедуру миття печі з її дверцята. Мікрохвильовка обов’язково повинна бути відключена від мережі. Очистити дверцята від бруду і жиру можна за допомогою лимона або лимонного соку. Лимон слід розрізати на часточки і натерти ними забруднену поверхню, після чого ганчіркою або губкою витерти її насухо. Якщо ж використовуватися буде лимонний сік, то його необхідно змішати з водою, намочити в отриманому розчині ганчірку і протерти дверцята мікрохвильовки.

 • . 3

  Перед тим, як відмити мікрохвильовку від жиру, слід виконати процедуру, завдяки якій істотно полегшиться процес її механічного чищення. У воду слід додати віджатий лимонний сік або порізаний на шматочки лимон. Одержаний розчин необхідно вилити в спеціальний посуд для мікрохвильовки і поставити в піч на кілька хвилин. Цю процедуру можна виконати кілька разів для більшої ефективності.

 • . 4

  Тепер сміливо можна починати процедуру чищення внутрішньої поверхні мікрохвильовки. Для цього знадобиться лише проста губка або ганчірка, яка з легкістю видалить бруд і жир зі стінок печі. Проте слід враховувати, що даний спосіб ефективний тільки для не надто старих плям (до півроку). Для видалення більш серйозної бруду можуть знадобитися спеціальні хімічні засоби, призначені для чищення мікрохвильових печей. Ні в якому разі не можна використовувати ніж або інші металеві предмети для соскабливания плям — це може привести до поломки мікрохвильовки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :