Як відмити плитку після ремонту?

як відмити плитку після ремонту ?

Вам знадобиться
 • Кислотні засоби
 • Миючі засоби
 • Нашатирний спирт
 • Наждачний папір
Інструкція
 • . 1

  За статистикою в середньому один раз на п’ять років всі люди роблять капітальний або косметичний ремонт своєї квартири, але є деякі люди, які років по тридцять без нього можуть прожити. І все ж кожен стикається з необхідністю це зробити. Дуже багато проблем і питань виникає, коли йде ремонт квартир, особливо якщо робиться своїми силами або не фаховими працівниками. Адже не завжди вистачає грошей на будівельні матеріали, а ще й на працівників з високим розрядом або кваліфікацією. Ось і доводиться брати чоловікам інструменти в свої мужні руки, а дружинам — бути підсобними робітниками.

 • . 2

  Будь-який ремонт квартир — це трудомісткий і тривалий процес, який може тривати від тижня до декількох місяців. Після завершення всіх робіт, виникає питання. Як повернути будівельним матеріалам первинний вигляд, який був у магазині? У ході укладання плитки, вона забруднюється затіркою, клеєм, пилом і брудом. Особливо вразлива плитка темних тонів, з шорсткою поверхнею або з рельєфним малюнком. Клей не завжди відмивається звичайними миючими засобами, а затирка — чистою водою.

 • . 3

  І одним з поширених питань є питання, як відмити плитку після ремонту до блиску? У цих випадках використовується смивка для плитки, яка не тільки очищає, але і вирівнює шви керамічної плитки. Також можливе використання кислотних засобів для чищення плитки, таких як «Попелюшка», «Сіліт», «Cif», які можна знайти в кожному магазині побутової хімії. Якщо сліди від клею свіжі, можна відмити тим, що є на кухні будь хорошої господині — нашатирним спиртом або 9% оцтом. З затіркою все набагато складніше, необхідно видаляти після часткового затвердіння за допомогою великої кількості води з додаванням оцту або мила. Після повного висихання наліт можна видалити сухою грубою ганчіркою. А якщо затирка в’їлася сильно в нову керамічну плитку, то можна дуже акуратно видалити її дрібним наждачним папером.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :