Як відмити руки після грибів?

як відмити руки після грибів?

Вам знадобиться
 • Господарське мило
 • Лимонний сік
 • Оцет
 • Лимонна кислота
Інструкція
 • . 1

  Тепла вода потрібна для того, щоб обполіскувати руки, після використання вищеописаних засобів (оскільки холодна не так ефективна). Просте господарське мило добре видаляє сліди від грибів, особливо, якщо вони не дуже великі і інтенсивні. Лимонний сік є досить ефективним засобом (лимон відомий своїми очисними властивостями).

 • . 2

  Потрібно змочити руки лимонним соком і потерти один про одного, потім витерти рушником. При необхідності процедуру потрібно повторити. І в кінці, коли руки стануть чистими, промити їх водою. Важливо, що вищеописані кошти можна використовувати без шкоди для здоров’я. Хорошим ефектом володіє також натуральний спирт. Не забудьте його змити з шкіри і витерти руки рушником. Він хоч і підсушує шкіру, однак використання крему нейтралізує ці наслідки.

 • . 3

  Замість лимона, можна використовувати оцет, тільки не можна його сплутати з оцтовою кислотою, так як остання сильно концентрована (і якщо ви вже зважилися її використовувати, то розбавте її водою, в залежності то процентного складу, одна порція кислоти до дев’яти частин води). Також використовується лимонна кислота. Її розчин готують таким чином. Треба взяти дві столові ложки кислоти і змішати з двомастами мілілітрами води. Спосіб використання аналогічний попереднім.

 • . 4

  Питання, як відмити руки після грибів, досить актуальне в осінню пору. В цей же час на городах росте ще щавель. Його кислота, є прекрасним засобом. Для позбавлення шкіри рук від забруднення такого виду знадобитися близько десяти листочків (якщо бруду багато, то відповідно більше). Просто потрібно розім’яти листочки і пом’яти їх у руках протягом п’яти хвилин і вимити після цього руки з милом.

 • . 5

  Використання засобу для миття посуду, є досить популярним способом. Його наносять на губку і жорсткої стороною протирають забруднені місця. Потім змивають ретельно під струменем води. Але тут є одна особливість, слід брати звичайні рідкі засоби, такі як «Фейрі» і йому подібні (не слід використовувати цей метод тим, у кого дуже чутлива шкіра рук).

 • . 6

  Використання чистячих абразивних коштів не допустимо. Вони хоч і зітруть бруд, але принесуть травми шкірі рук, аж до важких форм алергії. При виборі засобу не варто забувати, що краще пошукати те, що підходить саме вашому типу шкіри, ніж відмити руки після грибів і тим самим завдати собі шкоди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :