Як відмити руки від піни: засоби

як відмити руки від піни : засоби

Вам знадобиться
 • Спеціальний розчинник
 • М’яка тканина або вата
 • Жирний крем, щітка з жорсткою щетиною
 • М’яка наждачний папір, пемза
Інструкція
 • . 1

  Під час ремонту в квартирі просто неможливо обійтися без використання такого матеріалу, як монтажна піна. І, звичайно, багато хто дуже часто забувають про те, що спочатку треба надійно закрити всі поверхні від піни і тільки після цього — починати використовувати піну. За допомогою агресивних хімічних засобів можна буде вичистити практично будь-яку поверхню, але от що робити, якщо піна потрапила на руки? У цьому випадку дуже важливо знати, як відмити руки від піни самостійно в домашніх умовах.

 • . 2

  У тому випадку, якщо піна не встигла застигнути, відмити її буде досить легко. Для початку необхідно взяти спеціальний розчинник, який можна придбати в тому ж магазині, де була куплена піна. Бажано вибирати продукт тієї ж фірми, що і сама піна — в цьому випадку збільшується ймовірність повністю видалити піну з рук. Тепер розчинник наноситься на вату або м’яку тканину та ретельно протирається шкіра рук, поки повністю не буде видалена вся піна.

 • . 3

  Головне — повністю пропрацювати все забруднену поверхню руки і не пропустити жодної ділянки, так як потім засохлу піну видалити буде набагато складніше. Під час покупки піни необхідно відразу ж набувати і пістолет для піни: як вибрати його — підкаже продавець. У тому випадку, якщо піна встигла затвердіти, тоді за допомогою розчинника або ацетону видалити її не вийде. Навіть виробники стверджують, що позбутися її можна тільки одним способом — механічної чищенням.

 • . 4

  На руки наноситься якомога більше жирного крему, завдяки чому трохи знизиться агресивна дія під час чищення. Не знаючи як прибрати піну з одягу, можна скористатися цим же способом. Отже, як тільки на шкіру рук буде завдано крем, необхідно взяти щітку з жорсткою щетиною, намилити її і починати відтирати прилиплу піну. У тому випадку, якщо щітка не допоможе, можна використовувати пемзу або м’яку наждачний папір, але діяти треба дуже обережно, щоб не роздерти до крові руки.

 • . 5

  Перш ніж приступати до відтиранням піни, руки треба протягом 10-ти хвилин потримати в теплому маслі або просто розпарити в гарячій воді. Завдяки цій простій процедурі значно прискориться процес відтирання піни. Не знаючи як прибрати піну з дверей, можна також скористатися м’якою наждачним папером. У будь-якому випадку після проведення будь-який з перерахованих вище процедур на шкірі можуть залишитися частинки монтажної піни, які треба видалити вже вручну, за допомогою власних нігтів. Навіть якщо знати, як очистити піну від рук, дана процедура займе кілька годин, тому доведеться запастися терпінням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :