Як відмити валик після фарбування?

як відмити валик після фарбування?

Вам знадобиться
 • Гребінь або скребок
 • Розчинник
 • Ємності і фільтри
 • Дрантя
Інструкція
 • . 1

  Ви завершили фарбувальні роботи, але забули вимити валик, і фарба засохла? Шкода викидати хороший інструмент і витрачатися на новий циліндр? Ми навчимо Вас, як можна легко і просто впоратися з цією бідою! Для початку нам знадобиться скребок, щоб зняти шар засохлої фарби з поверхні валика. З силою, здираючи фарбу, проводимо по поверхні валика робочою поверхнею скребка, і таким чином знищуємо первинне забруднення.

 • . 2

  Як відмити валик від фарби, яка все ще залишилася? Зараз дізнаєтеся. Для цієї мети підбираємо ємність, у яку циліндр валика може поміститися цілком. Заливаємо її розчинником, щоб той при зануренні інструменту обмивав його з усіх боків. Промити слід кілька разів, щоб розчинник послабив чіпкість приставшей фарби, а потім — дбайливо протираємо валик дрантям. Якщо фарба змилася неповністю — повторюємо процедуру до успішного результату.

 • . 3

  У ємності такого ж розміру, але наповненою водою, полощіть валик знову. Сушимо валик так само, дрантям. До цього моменту фарби на ньому залишитися не повинно, але якщо раптом Ви щось пропустили, і фарба змилася неповністю — повертайтеся до розчинника і повторіть промивку-просушку робочого циліндра спочатку в розчиннику, а потім знову у воді. Вітаємо, Ви вимили валик, і на ньому ні сліду фарби!

 • . 4

  Однак тепер потрібно його правильно висушити, щоб ворс НЕ злипнувся та інструмент не був зіпсований. Для цього знімаємо тримач валика, отжимаем ворс від зайвої вологи і посилено встряхиваем. Потім Вам буде необхідно зафіксувати відмитий від фарби циліндр в такому положенні, щоб ворс валика не торкався нічого навколо. Краще і простіше за все буде протягнути крізь отвір в циліндрі мотузку і повісити його в горизонтальному положенні.

 • . 5

  Ось тепер Ви знаєте правильну методику, як відмити валик. Однак, навіщо мити інструмент, тільки довівши до такого стану? Краще зробити це відразу, або, якщо не встигаєте, герметично обмотати валик алюмінієвою фольгою: подібний згорток захистить фарбу на валику від висихання, і Ви докладете куди менше зусиль на її видалення з робочої поверхні інструменту.

 • . 6

  Знайте і вмійте правильні методи поводження з інструментами, бережіть їх і дбайте — нехай вони прослужать Вам довгі роки, не старіючи і не ламаючись. Чим старше інструмент і чим довше Ви їм користуєтеся — тим міцніше лежить він у руці і тим легше, звичніше для Вас працюється.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :