Як відмовити чоловіку в сексі?

як відмовити чоловіку в сексі ?

Вам знадобиться
 • Акторські таланти
 • Повага
 • Трохи егоїзму
 • Імпровізація
 • Чоловік
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу, в сім’ї повинна панувати атмосфера довіри і взаєморозуміння. Важливо, щоб не тільки ви турбувалися про чоловіка, але і він брав безпосередню участь у ваших проблемах. Розповідайте чоловікові про робочі будні, своїх думках і переживаннях. Тим самим ви зможете ще більше зблизитися і відчути один одного. І в той час, коли ви будете цілком і повністю занурені в роботу, ваш благовірний гідно прийме відмову. Однак якщо ви плануєте жити в такому темпі все своє життя, то обговоріть ситуацію з чоловіком. Швидше за все, ви зможете скласти «графік відвідування ліжку» таким чином, щоб він влаштовував обидві сторони.

 • . 2

  Говорячи «ні», подаруйте своєму чоловікові промінчик надії. Поясніть, що в найближчі вихідні ви влаштуєте незабутню пристрасну ніч кохання. Але не годуйте даремно «сніданками», намагаючись віддалити неминуче. Якщо ви пообіцяли чоловікові незабутній секс, то ви просто зобов’язані виконати цей танець пристрасті. Тому заздалегідь налаштуйте себе, придбайте красиву білизну і подаруйте вашій чуйному і коханій людині море ласки і здійснення бажань.

 • . 3

  Дуже часто чоловік, почувши «ні» у відповідь, приймає відмову занадто близько до серця. Чоловік може вирішити, що він не влаштовує вас як сексуальний партнер, або що у нього з’явився суперник, який встиг витратити ваші сили в його відсутність. Важливо не тільки пояснити, а й довести коханому, що він далеко не прав. Попросіть його полежати разом з вами в ліжку. Просто говорите і мрійте, притискаючись до нього міцно-міцно. Але постарайтеся не давати дружину ніяких сигналів до наступу.

 • . 4

  Якщо чоловік пропонує вам перетворитися на «бревнишко», поясніть йому, що з вашого боку ви не отримаєте жодного задоволення від процесу. Якщо чоловік згоден задовольнити лише свої інтереси. Не багато чоловіки готові після таких слів продовжити гру в одні ворота.

 • . 5

  Ви втомилися і не хочете займатися сексом. Але все ж у вас залишилися ще деякі сили, щоб подарувати коханій прекрасний вечір. Тоді вирушайте з ним в спальню. Увімкніть спокійну і мелодійну музику. Поясніть благовірному, що сил для сексу у вас немає, проте на десерт ви припасли оральні ласки. Навіть якщо ви ніколи не практикували петтинг, не соромтеся і не бійтеся. Ваш чоловік обов’язково сам підкаже, як потрібно діяти.

 • . 6

  Всім відомо, що мастурбувати чоловіки починають з підліткового віку і не припиняють цим займатися аж до старості. Багато жінок досить гостро реагують на цей процес, що змушує чоловіка усамітнюватися у ванній кімнаті або туалеті. Насправді, жіноча і чоловіча мастурбація роблять позитивний вплив на організм, і, безумовно, не є чимось ганебним або забороненим. Тому, коли ви втомилися, кажучи «ні», запропонуйте вашому чоловікові лягти разом з вами в ліжко. Далі слідуйте по ситуації. Найкраще буде, якщо ви закриєте очі і почнете поступово «заводити» свого чоловіка.

 • . 7

  Крім того, скрасити слово «ні» вам допоможе диск з красунями в стилі «Ню». Так, порно — це некрасиво, аморально і так далі і тому подібне. Але якщо ви втомилися, то вже краще, якщо вам на допомогу прийдуть красуні з відео, ніж секретарка на роботі чоловіка. Тому купите диск (безумовно, у чоловіка вже давно заховані різні відео), оберніть його в барвисту упаковку, скажіть милому, що втомилися і не будете його сьогодні турбувати. Поставте пляшечку пива і спокійно вирушайте в спальню читати книжку.

 • . 8

  Усім нам відоме «у мене болить голова» насправді сильно ображає чоловіків. Вони знають, що такі фрази не що інше, як шаблон. Тому або постарайтеся грамотно зіграти свою роль хворий пташки, або придумайте причину попереконливіше.

 • . 9

  І спробуйте з’ясувати справжній мотив, який став причиною відмови. Чи справді спочатку був важкий робочий день, а потім відсутність бажання? Або секс викликає у вас огиду, і ви спеціально берете більше роботи, щоб була причина для відмови? У першому варіанті постарайтеся вирішити для себе, чи так важлива вам ця робота чи все-таки коштує трохи збавити запал, щоб повернулося сексуальне бажання?

 • . 10

  А от у другому випадку вже необхідно обговорити проблему з чоловіком. Не соромтеся експериментувати, тоді від сексу ви навчитеся отримувати справжню насолоду. І, нарешті, позбавите себе від болісного пошуку відмовок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :