Як відмовитися від хліба?

як відмовитися від хліба?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Цілеспрямованість
 • Підтримка домашніх
 • Відмова від відвідування супермаркетів
Інструкція
 • . 1

  Здобу і хліб сміливо можна назвати одними з найголовніших ворогів стрункої фігури. Тим, хто задумав скинути зайві кілограми, доведеться від цього продукту повністю відмовитися. Виключити з раціону хліб дуже важко, але здійсненно. Білий хліб замініть висівковий або чорним. Якщо вживати його в розумних кількостях, шкоди вашій талії він не завдасть.

 • . 2

  Навіть навпаки, такий хліб дуже корисний для травлення і кишечника, що дуже важливо в процесі схуднення. Хліб також можна замінювати і дієтичними хлібцями. Сьогодні в магазинах можна знайти безліч їх різновидів. Головне перед покупкою вивчіть їх склад на упаковці. Хлібці повинні складатися тільки з натуральних інгредієнтів і містити мінімальну кількість консервантів.

 • . 3

  Як перестати їсти хліб? Просто позбудьтеся від спокус і не ходите в супермаркети за покупками. Найчастіше в них заманюють покупців у продуктові відділи, виставляючи блюдця з гарячою випічкою або смаженою кунжутом. Від таких запахів у покупців відразу ж прокидається апетит, і вони починають набувати продуктів більше, ніж раніше планували. Тому тут великий ризик зірватися і купити настільки ароматну випічку.

 • . 4

  Для покупок краще виберете невеликий магазин, де асортимент хлібобулочних виробів обмежений стандартними буханками хліба та житніми булками. Буде дуже добре, якщо ваші домашні також відмовляться від вживання білого хліба, хоча б на час, щоб вас підтримати. Непоганий варіант, якщо вони просто не будуть їсти цей продукт при вас. Порадьте їм ласувати булочками, круасанами або тістечками в кафе, на роботі, де завгодно, головне, щоб вас там не було.

 • . 5

  Як відмовитися від хліба у найскладніший період дієти — перший тиждень? Саме в цей час проходить відвикання від продукту. Головне — не зірватися, в іншому випадку мрія про красиве стрункої фігури ніколи не збудеться. Через якийсь час ваш організм звикне до відсутності хліба. І потім ви спокійно зможете перебувати поруч з ним, не відчуваючи при цьому дикого бажання його з’їсти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :