Як відновити дані з диска?

як відновити дані з диска?

Вам знадобиться
 • Спеціальні програми, наприклад, R-Undelete
 • Диск, з якого потрібно відновити інформацію
Інструкція
 • . 1

  Відомо, що з плином часу в наших комп’ютерах виявляється маса різних непотрібних файлів, таких як звуки й пісні, картинки, відеоролики, фото, які були завантажені рік тому, збережені, а тепер тільки займають місце на диску. Користувач, видаливши непотрібні, як йому здається, дані, може видалити разом з ними щось важливе. Наприклад, нову письмову роботу або реферат, або цінні фото. Що робити, як повернути файли?

 • . 2

  Насправді панікувати не треба, а от спокій дотримуватися потрібно. Холодний розум — ось, що допоможе в цій нелегкій справі. Як відновити дані з диска? Так простіше простого, якщо вони були видалені недавно. На жорсткому диску файли після видалення з кошика не стираються. Вони перестають бути видимими для користувача і операційної системи до тих пір, поки не будуть завантажені нові файли. Так що віддалений матеріал піддається швидкому відновленню.

 • . 3

  Для того щоб повернути на диск видалені файли, потрібні програми Recover — Drive & Data Recovery, PC Inspector File Recovery, R-Undelete. Програми викачуються з Інтернету і встановлюються на комп’ютері. У вікні програми вказуємо диск, дані якого треба відновити. Як відновити дані з флешки і диска? Вибираємо зі списку стертих файлів ті, які треба відновити.

 • . 4

  Якість файлів позначається кольором: червоний — невідновні, жовтий — 50 / 50, зелений — легко восстановимой неушкоджений файл. А тепер натискаємо «Ок» і дивимося результат. Можна перезавантажити комп’ютер, відключити флешку, підключити її до ПК,, зробити перевірку диска, здійснити форматування.

 • . 5

  Тепер можна витягати дані. Потрібно скористатися послугами програми EasyRecovery Professional від Ontrack Data Recovery Inc. Програма встановлюється з Інтернету, встановлюється на жорсткий диск. Тепер, увійшовши в головне меню, треба вибрати пункт «Відновлення даних», потім «Format Recovery», після цього здійснити сканування і витягти віддалений файл.

 • . 6

  Як відновити дані з жорсткого диска? За допомогою програми Hetman NTFS Recovery, яка відновить файли і папки будь-якої якості з будь-яких видів жорстких дисків і накопичувачів. Тепер слід більш уважно і дбайливо ставитися до питання видалення файлів, робити це послідовно і обережно. А програма з відновлення даних завжди повинна бути під рукою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :