Як відновити імунітет після антибіотиків?

як відновити імунітет після антибіотиків?

Вам знадобиться
 • Велика кількість вітамінів
 • Біфідо і лактобактерії
 • Ехінацея, лимонник, женьшень
 • Кефір, вода
Інструкція
 • . 1

  Необхідність приймати антибіотики завжди тягне за собою сильний удар по нашому здоров’ю. Саме тому для внутрішнього відновлення організму та імунітету слід пройти курс для його повного відновлення. В іншому випадку ми будемо мати порушену мікрофлору кишечника, що створить нам дискомфорт, а також слабкий імунітет, який легко піддається захворювань і інфекцій.

 • . 2

  Для самостійного відновлення організму в домашніх умовах можна скористатися кількома рецептами. Приміром, використання трав, таких як ехінацея, лимонник або женьшень. Запарювати хоча б 2 рази на день і випивати по 200 — 250 мл. Пам’ятайте, що перед тим як підвищити імунітет після антибіотиків із застосуванням трав і настоїв, необхідно проконсультуватися з лікарем, що б переконається, у відсутності алергії на вищевказані види трав.

 • . 3

  Також протягом 5 — 7 днів можна готувати настій на основі кефіру ( 0, 5 л.) З додаванням часнику, цибулі та зелені. Всі інгредієнти перемішати і залити окропом ( 350 — 400 мл.). за збігом 30 хвилин процідити і можна вживати. Кількість випитого настою потрібно розраховувати щодо до маси вашого тіла. Наприклад, для людей з вагою до 60 кг. потрібно випивати по 1 — му склянці на день, а от для людей з більшою масою тіла буде потрібно 1, 5 або 2 склянки в день.

 • . 4

  Крім народних засобів існують і спеціальні медикаментозні препарати. Найчастіше це таблетки або порошки. Їх потрібно вживати строго за призначенням лікуючого лікаря і за інструкцією. Лікар самостійно може призначити вам, рецепт як відновити імунітет після антибіотиків або вчасно їх прийому. Все це і багато іншого буде залежати від складності вашої протікає хвороби. Так як деякі сильні і швидкодіючі антибіотики вимагають для себе спільне застосування з восстанавливающими препаратами.

 • . 5

  Пам’ятайте, що головною запорукою здоров’я є його профілактика. Для цього намагайтеся вживати велику кількість свіжих фруктів. Всім давно відома головна «скарбничка» вітаміну С — це лимон. Чай з лимоном, особливо зелений чай, залишається не тільки хорошим профілактичним засобом, але, і відмінним іммуновосстанавлівающім засобом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :