Як відновити колір джинс?

як відновити колір джинс?

Вам знадобиться
 • Відбілювач
 • Порошок з оптичним відбілюванням
 • Харчова сода
 • Крем або фарба для тканини
 • Оцет
Інструкція
 • . 1

  Перший спосіб — підходить для білий джинсів. Для початку необхідно розвести відбілювач у холодній воді. Потім, в цій воді замочити джинси. Після закінчення 1 — 2 годин вам потрібно кинути джинси в пральну машинку і випрати їх порошком з оптичним відбілюванням. Для закріплення результату рекомендується додавати разом з порошком 1 — 2 ложки харчової соди.

 • . 2

  Другий спосіб — розповідає, як відновити колір джинсів, що мають синій відтінок. Підберіть джинси темно-синього кольору бажано нові. Виперіть потьмяніли сині джинси з новими темно-синіми джинсами. Останні при пранні будуть линяти. Можна процес прання зупинити на середині циклу, приблизно на годину, а потім запустити пральну машину знову для завершення прання. Це допоможе зміцнити фарбу, облінявшую з нових джинсів, на ваших, які втратили колір. Під час полоскання слід додати 3 — 4 ложки оцту, що б колір зберігся на довгий час.

 • . 3

  Третій спосіб — за допомогою фарб. Підберіть колір фарби відповідний під ваші джинси. Такі фарби дуже поширені, і часто використовуються для запобігання вицвітання одягу. Варіть джинси разом з фарбою протягом 30 — 40 хвилин. Цей спосіб — радикальний. А тому відповідь на питання «як повернути колір джинсів» в цьому випадку, є досить ризикованою дією — джинси можна зіпсувати остаточно, якщо вони зшиті з неякісних матеріалів. Також, не слід користуватися цим методом, якщо на джинсах є пластикові елементи. Потім додайте 3 — 4 столової ложки оцту. Це дозволить фарбі закріпитися на тканині джинсів. Не забувайте, що після такого фарбування, при наступних праннях ваші джинси будуть линяти. Але перевага цього способу в тому, що він підходить для джинсів будь-якого кольору, все Завіт лише від наявності відповідних фарб.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :