Як відновити нігті після нарощування: практичні рекомендації

як відновити нігті після нарощування : практичні рекомендації

Вам знадобиться
 • Куховарська або морська сіль
 • Свіжі фрукти та картопляне пюре
 • Професіонал в сфері манікюру
 • Рицинова, обліпихову і мигдальне масло
Інструкція
 • . 1

  Усім, хто хоча б раз робив нарощування нігтів, і збирається і надалі це робити потрібно запам’ятати, що після кожного зняття нігті потребують зміцнення. Для цього потрібно щодня робити сольові ванночки, чергуючи їх з втиранням в нігтьову пластину фруктового соку кислих ягід. Кислота зміцнює і живить нігті. Можна робити компреси з картопляного пюре, дія крохмалю теж дуже результативно. Ось як відновити нігті після нарощування, просто і швидко.

 • . 2

  Існує 2 види нарощування нігтів. Перший — це нарощування за допомогою пластмасової і пластиковою тіпси, яку спеціальним клеєм приклеюють на підлогу нігтя. Покривають зверху акрилом, дають висохнути, а потім надають красиву, витончену форму. Другий спосіб робиться за допомогою форми з фольги, яка підставляється під ніготь і поверх неї наноситься товстим шаром акрил або гель. Після висихання, майстер робить із зробленого нігтя потрібну клієнтові форму і покриває лаком. Відрізнити свої або нарощені нігті важко, це як роблять нарощування волосся, стику теж не видно, і зрозуміти натуральне волосся або нарощені практично неможливо.

 • . 3

  При нарощуванні нігтів використовується два види матеріалів — гель і акрил. Акрил вважається більш м’яким і щадним, але, тим не менш, перш ніж скористатися цим способом «прикрасити» руки, потрібно поцікавитися і дізнатися про технології, щоб розуміти, як нарощування акрилом може вплинути на стан нігтів згодом. Як правило, після нарощування нігті слабкі і тонкі, їх потрібно живити і зміцнювати.

 • . 4

  Пост період після зняття нарощених нігтів — це одне, але спочатку, сам процес нарощування повинен робити тільки професіонал. Тільки він знає, як правильно потрібно підпилювати ніготь, і який шар нігтя можна зняти, щоб не нашкодити зростанню нігтьової пластини. Чи буде це нарощування за допомогою типс або паперових форм — вибір робить сам клієнт. Найголовніше — знати, як роблять нарощування нігтів, як за ними доглядати і що робити після зняття, щоб краса не перетворилася на проблему.

 • . 5

  Якщо процес-якого нарощування не знайомий, то краще всього проконсультуватися з фахівцем, дізнатися детальніше. Щоб потім не задавати з жахом в очах питання: як відновити нігті або як відновити вії після нарощування. Краса повинна супроводжуватися радісними і приємними відчуттями, а не сумними від нестачі знань.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :