Як відновити організм після відмови від куріння?

як відновити організм після відмови від куріння?

Вам знадобиться
 • Шкідливі звички
 • Шкода алкоголю
 • Вітаміни
Інструкція
 • . 1

  Однак, якщо рішення про те, що пора припиняти куріння все ж прийнято, то є ряд способів, що допомагають кинути палити. Існує спеціальна література — найзнаменитіша — книга Аллена Карра, що допомагає кинути паління; різні нікотинові пластирі, нікотинові пігулки. Однак, головне — це тверде рішення курця. Вирішив кидати — кидай раз і назавжди, а не з «понеділка».

 • . 2

  Якщо вирішено кинути палити — прекрасно! Але потрібно ще знати те, як відновити організм після відмови від нікотину. Насправді нічого складного немає — припинення знущань над своїм організмом тютюновими виробами вже зробить здоров’ю величезна підмога. У період кидання потрібно більше бувати на свіжому повітрі, можна пропити курс вітамінів, їсти більше фруктів і овочів.

 • . 3

  По всьому світу чимало любителів пива — пінний напій по-думку багатьох не надто шкідливий. Однак, давно вивчено, як пиво впливає на організм насправді. Найстрашніше — від надмірно частого вживання пива у чоловіків з’являються «жіночі» ознаки — ростуть груди, живіт росте і набуває явно не мужні обриси, у жінок в точності навпаки — грубіє голос, з’являється волосся на невластивих для жіночої статі ділянках тіла. Часте розпивання пива, як і будь-якого іншого спиртного напою рано чи пізно призводить до алкогольної залежності — людина вже не може нормально себе почувати без постійного доступу до алкогольної продукції. Тільки з черговим склянкою набуває життя сенс і фарби.

 • . 4

  Якщо ж зловживання спиртними напоями немає — наприклад, раз на місяць ви відвідуєте з друзями питний заклад, щоб просто поспілкуватися і трохи випити, то можливо буде корисно знання того, як довго виводиться з організму алкоголь . Адже, якщо ви не фанат алкоголю, то краще випити те, що якнайшвидше припинить свій згубний вплив на організм. Швидкість виходу алкоголю з організму залежить від міцності напою і ваги людини. Найшвидше виводиться пиво — приблизно за 2 — 3 години, алкогольні напої в межах 15 — 20 градусів — за 7 — 12 годин, міцні напої, від 30 — 40 і вище зберігають свій вплив до 25 — 30 годин.

 • . 5

  Найзгубніше вплив на організм надають не алкоголь і сигарети — те, як впливають наркотики на організм — набагато страшніше. Буквально за тижні після початку їх вживання починає знищуватися особистість людини — він стає залежним від декількох перших доз. Не змушують себе чекати і різні захворювання, типові для наркоманів — туберкульоз, психічні розлади, рак і багато інших, які заподіюють страшні муки. Перед тим, як вживати чергову пляшку пива, або стрельнути сигаретку, або, не дай бог, підставити руку під шприц або з’їсти «пігулку» — 10 раз подумайте про незворотні наслідки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :