Як відновити папки на флешці?

як відновити папки на флешці ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Миша
Інструкція
 • . 1

  Одним з питань, що цікавлять комп’ютерних користувачів, стоїть питання, як восстановітьпапкі на флешкеЕслі на флеш-карті пропали файли зневірятися не варто, їх у більшості випадків можна повернути. Необхідно перевірити флешку на вірус, можливо, він спровокував зникнення видимості файлів. Після цього заходимо в панель управління — параметри папок — вид — приховувати захищені системні файли (рекомендовано) — зняти галочку; — показувати приховані файли і папки — встановити перемикач.

 • . 2

  Щоб проблема не повторилася необхідно сам вірус нейтралізувати, перед перерахованими діями. При видаленні файлів і папок помилково, головне не записувати на флеш-карту нову інформацію, інакше мало шансів на повернення загублених файлів. Існує безліч програм і утиліт, які з легкістю впораються з цим завданням. Завантаживши утиліту для відновлення видалених файлів, можна повернути загублену інформацію. Для любителів ховати секрети від сторонніх глазможно розглянути питання, як зробити прозору папку.

 • . 3

  Щоб особиста інформація була прихована від чужих очей, можна створити для неї прозору папку. Створюють нову папку і перейменовують її. Для цього набирають 255 (на додатковій клавіатурі, розташованої праворуч), не відпускаючи клавішу Alt, і натискають на клавішу Enter. Папка видима, але вона без назви. Наступний етап зробити папку прозорою, невидимою. В «властивостях» створеної папки, — у розділі «настройки», — змінюється значок на прозору іконку і натискається клавіша «ok». Папка придбала статус невидимки. Місце для збору секретів, готово. Важкувато доводиться користувачам, коли стикаєшся з ситуацією, при якій не зрозуміло, як видалити не видаляються папку.

 • . 4

  Бувають випадки, коли комп’ютер не бажає видаляти непотрібні документи. Такі файли і папки можуть займати місце на диску або флеш-карті, їх неможливо відкрити, видалити, перейменувати. Вони з’являються внаслідок некоректних дій користувача. З цим впоратися програми для видалення файлів, які й доступні, і дуже прості у використанні, наприклад така чудова програмка, як IObit Uninstaller або утиліта Unlocker 1. 9. 1 Програми та видалять непотрібну інформацію, і зачистять сліди її присутності. При великому спілкуванні в інтернет мережі, коли хочеться поділитися фільмами, фото, музикою з усіма друзями необхідно знати як налаштувати загальну папку.

 • . 5

  У всіх Windows, система не дозволяє, всім підряд цікавитися диском і всіма папок і файлами. Вибирається будь-яка папка із зазначенням, загального перегляду всіма користувачами мережі. Для цього в новій або вже існуючої папки в «властивостях» — розділі ‘загальний доступ’ — дозволяється доступ всім хто перебувати в мережі. Дозволяється тільки читання папки. При бажанні можна дозволити іншим користувачам не тільки переглядати, але і змінювати, і записувати, вміст в папках. Встановити параметри так, щоб «Брандмауер Windows» пропускав запити, але не всі, а тільки на доступ до дозволених папок і файлів. Панель управління — система і безпека — запуск управління «Брандмауер Windows» Після виконаної процедури необхідно збереження. Тепер всі користувачі, пройшовши за посиланням, без пароля побачать файли і папки для загального доступу. Головним болем відгукується в нашій свідомості блокування папок і файлів. Як вирішити цю проблему? Як розблокувати папку, для етогонеобходіма кмітливість і трохи завзятості.

 • . 6

  Бувають казусні випадки, коли не можна отримати доступ до папки, після переустановлення програми windows. Для цього необхідно або змінити власника, або додати собі права адміністратора. В «властивостях» проблемної папки, в розділі ‘безпека’, потрібно знайти або додати власну обліковий запис.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :