Як відновити пенсію дострокову?

як відновити пенсію дострокову?

Вам знадобиться
 • Оскарження до вищестоящого органу Пенсійного Фонду РФ або в районний суд
 • Державна програма під назвою «зворотна іпотека»
 • Представлення необхідні документи (паспорт, СНІЛС, трудова книжка, заява)
Інструкція
 • . 1

  Автор афоризмів А. В. Іванов сказав: «Жити на пенсії добре, жити на пенсію погано». А чи можна це змінити? Відповідь — можна. Хороший приклад — дострокова пенсія. Вона призначається службою зайнятості безробітним, звільненим у зв’язку з ліквідацією підприємства або скороченням штату. Цей вид виплат надається не раніше, ніж за 2 року до пенсійного віку. Але служба зайнятості може відмовити у виплаті дострокової пенсії. Питання про те, як відновити пенсію, є досить простим. Це рішення можна оскаржити у вищестоящий орган Пенсійного Фонду РФ або в районний суд. Подібні справи розглядаються протягом 2 місяців з моменту подачі заяви. При вирішенні справ про відновлення виплат дострокової пенсії суд ретельно вивчає всі обставини, а це документи і свідчення свідків. І тільки після цього виноситься рішення.

 • . 2

  А що робити, якщо не стало чоловіка? Какполучать пенсію померлого чоловіка, якщо це взагалі можливо? Виявляється, можна. Згідно пенсійного законодавства, чоловік / дружина має право перейти на трудову пенсію в разі втрати годувальника, якщо доходи померлого були основним джерелом доходу. У такому випадку залишився чоловік повинен відмовитися від призначеної йому / їй пенсії. Такий же закон діє щодо всіх непрацездатних членів сім’ї. А як збільшити пенсію пенсіонеру знає багато хто. Найпростіший, але не легкий спосіб — працювати по досягненню пенсійного віку. Тоді окрім пенсії пенсіонер отримує зарплату. Щороку з 1 серпня проходить перерахунок суми пенсії на підставі поданих роботодавцем даних. Є ще довічна рента, але вона не популярна. С 2012 року в Росії з’явилася «зворотна іпотека» — кредит під заставу наявного у пенсіонера майна

 • . 3

  Сума одержуваної пенсії безпосередньо залежить від стажу. А як рахувати стаж для пенсії? Страховий стаж вважають за календарем. У нього входять: період роботи, під час якої робилися відрахування до ПФ, період проходження військової служби, відпустка по догляду за дитиною по досягненню 1, 5 років і ще деякі періоди, які докладно прописані у Федеральному законі «Про трудові пенсії в РФ». Розрахунок стажу справа копітка, тому його краще довірити професіоналам — працівникам ПФ. І найголовніша проблема: як отримати пенсію по старості. Пенсія за віком — це довічна державна виплата людям, що досягли пенсійного віку. Для жінок — 55 років, для чоловіків — 60. Щоб почати отримувати пенсію по старості, потрібно звернутися до територіального органу ПФ і представити необхідні документи (паспорт, СНІЛС, трудова книжка, заява). Отримувати пенсію будуть всі, чий стаж становить більше 5 років. А знання законів допоможе зробити її суму більше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :