Як відновити пристрасть у відносинах?

як відновити пристрасть у відносинах ?

Вам знадобиться
 • Зміна інтер’єру
 • Зміна зовнішності
 • Нова тактика поведінки
 • Свічки
Інструкція
 • . 1

  Закоханість, зустрічі під місяцем, палкі зізнання і пристрасті часто закінчуються весіллям. Вірніше, з весілля тільки починається довге і щасливе життя двох закоханих. Але роки йдуть, а вихор пристрасті поступово змінюється звичним теплим родинним затишком. Багато пар, які роками сплять в одному ліжку, не тільки забувають про секс, але і про звичайний поцілунку. Як відновити пристрасть колишню і чи можливо це взагалі?

 • . 2

  Дев’ять з десяти подружніх пар після декількох років спільного життя стикаються не тільки з тим, що сексу не хочеться, але і з тим, що він стає буденним і монотонним. Так, пристрасть проходить, але радує той факт, що в шлюбі не потрібно думати, як відрізнити любов і пристрасті. Необхідно діяти і підтримувати на належному рівні як одну складову шлюбу, так і другу.

 • . 3

  Повернути колишню пристрасть, звичайно, складно. До цього треба підготуватися. Знадобиться не один тиждень чи навіть місяць. Насамперед, необхідно у відносини внести, що називається, «свіжий струмінь». Це стосується всього, що оточує пару. Наприклад, почати можна зі спальні: поміняти колірне оформлення спальні, купити нове постільна білизна, поставити навколо ліжка живі квіти і ароматичні свічки. Це допоможе у справі, як повернути колишню пристрасть.

 • . 4

  Необхідно подивитися на спальню зовсім під іншим кутом. Нехай вже п’ять літо це місце є затишним гніздечком. Відтепер воно стане вертепом розпусти. Щоб звернути увагу чоловіка на себе, також необхідно змінитися. Пофарбувати волосся або зробити нову стрижку, можна поекспериментувати навіть з інтимною стрижкою або тимчасовими татуюваннями на інтимних зонах. Це допоможе не тільки в тому, як завоювати пристрасть, але і як показати пристрасть.

 • . 5

  Третій крок найбільш важкий. Після всіх приготувань необхідно приступити до рішучих дій. Відтепер зустрічати чоловіка необхідно не в домашньому халатику, а в усі зброї. Головне, якщо в очах чоловіка читається здивування або здивування, необхідно пам’ятати про свою нову роль і ні в якому разі не збиватися з шляху. Тільки бажання і сьогодення завзятість допоможе в тому, як викликати пристрасть у чоловіка, з яким вже не один рік спиш в одному ліжку.

 • . 6

  Наостанок хочеться звернути увагу на факт, який довели психологи. Якщо дуже довго імітувати якісь почуття, то зрештою вони стануть реальність. Немає єдиного універсального методу, як повернути пристрасть, але є багато маленьких кроків, які обов’язково принесуть плоди. У справі пристрасті саме важливо — це практика і експеримент.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :