Як відновити серце після хвороби?

як відновити серце після хвороби ?

Вам знадобиться
 • Часникова настоянка
 • Відвар з квіток
 • Кмин
 • Сушеница болотна
Інструкція
 • . 1

  Після важкої хвороби й операції хворі на дому продовжують реабілітацію з продовженням прийому медикаментів, засобів народної медицини і контролю пульсу, тиску і ваги, зі здоровим харчуванням, фізичною активністю, прогулянками на природі, відмовою від куріння і лабораторним обстеженням не менше 2-х разів на рік для визначення вмісту холестерину і цукру крові. Поради, спрямовані на те, як відновити серце: 1. Від атеросклерозу включають в меню кисломолочні продукти, фрукти, овочі, проросле зерно і морську капусту. Приймати тричі на день настойку аралії маньчжурської по 30 крапель з водою і по 1 ст. л. перед сном настоянку з сухого лугового конюшини. Курс — 1 місяць. Перерва — 2 тижні. 2. Від стенокардії: приймати по 20 крапель в половині склянки молока часникову настоянку. Часник ( 300 г) настоюється в спирті ( 0, 5 літра) 21 день.

 • . 2

  З’ясувати про те, що у потерпілого не б’ється серце, можна по різкому блідому виду особи. Він втрачає свідомість і припиняє дихати, або дихає рідко і судорожно, у нього відсутній пульс, розширюються зіниці. Слід відразу ж виконати непрямий масаж серця, щоб домогтися поновлення пульсу і відновити безперервний рух крові. Ось як робити непрямий масаж серця: Руками прикладають силу, розташовуючи їх внизу грудної клітини. Мечоподібний відросток знаходиться під (за) руками. Долоня лежить на грудині з піднятими пальцями. Другу долоню поміщають на тильну сторону першої під прямим кутом до осі. Руки прямі. Реаніматор знаходиться вище потерпілого і чинить тиск руками і за допомогою ваги тіла. 2. При натисканні грудину зміщують в сторону хребта не більше, ніж на 6 см, при темпі масажу: 60 натискань за 1 хв. 3. Послідовність: 15 натискань протягом 12 секунд, 2 вдування (енергійно) в рот повітря за 3 сек. Всього за 4 циклу натискають 60 раз і роблять 8 вдуваний повітря.

 • . 3

  Поради народної медицини про те, як вилікувати серце після інфаркту міокарда: 1. Приймають 1 ч. л. настоянки з квіток і листя глоду 3 рази на день з водою. Настоянка: змішують сировину з 70% спиртом ( 1: 10) і наполягають 21 день. 2. Відвар з квіток і листя глоду: 1 ст. л. сировини запарюють окропом ( 1 ст.) і кип’ятять 15 хв, проціджують. Приймають 4 — 5 раз на день по чверть склянки. 3. Як джерело каротину приймають постійно морквяний сік.

 • . 4

  Рада професіоналів про те, як робити масаж серця двом реаніматор: 1. Масажист повинен натискати на грудину 5 раз — 1 раз на 1 сек. Помічником реаніматора робляться вдихи потерпілому через марлю в рот або ніс. За 1 хвилину виконують 12 циклів. Час реанімації — 30 — 40 хвилин. 2. При штучному диханні повітря може потрапляти в шлунок. При натисканні на сонячне сплетіння (епігастральній або подложечную область) шлунок звільниться від зайвого повітря. Це необхідно обов’язково виконувати.

 • . 5

  Ось як допомогти серцю при гіпертензії артерій (гіпертонії): 1. Від підвищеного тиску і спазмів судин: змішують кмин, барвінок малий (лист) — по 10 г, глід (корінь — 20 г), омелу білу — 30 м. Роблять настій з 1 ст. л. сировини на 1 склянку окропу і приймають по 2 ст. в день. 2. Від гіпертонії I-II стадії: приймають настій по 1 ст. л. тричі на день. Настій: змішують сушеницу болотну — 15 г, буркун лікарський, хвощ польовий, астрагал — по 20 м. На 200 мл окропу — 1 ст. л. суміші.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :