Як відновити соціальні мережі після видалення своєї сторінки?

як відновити соціальні мережі після видалення своєї сторінки?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Роутер
 • Світч
 • Маршрутизатор
 • NetLimiter
Інструкція
 • . 1

  Соціальні мережі вже давно зайняли вагоме місце в списку інструментів спілкування людей один з одним. З появою нових можливостей також з’являються і нові проблеми. Одна з таких проблем пов’язана з відновленням цих мереж у разі відсутність доступу на раніше працюють сторіночки на соціальних сайтах. Як відновити соціальні мережі? Якщо на якомусь із соціальних сайтів сторіночка користувача була видалена, то відновити її практично неможливо. Можна звернутися в службу технічної підтримки сайту з відповідним проханням, але відповідь, швидше за все, буде негативним. Що б відновити спілкування з віртуальними друзями в такому випадку можна заново пройти процедуру реєстрації та створити нову сторінку, а потім через службу пошуку знайти цікавлять користувача людей і відновити з ними спілкування.

 • . 2

  Спілкуючись в соціальних мережах, користувачі часто можуть стикатися з проблемою повільної роботи мережі. Як прискорити роботу мережі? Основними причинами повільної роботи мережі можуть бути: застарілий комп’ютер (низька частота процесора і малий обсяг оперативної пам’яті); наявність додаткових пристроїв (роутери, свитчи, маршрутизатори) на лінії між комп’ютером користувача і сервером; одночасна робота великого числа програм (Skype, антівіруснікі, ICQ ). Виняток цих причин значно прискорює роботу мережі.

 • . 3

  З плином часу від моменту виникнення соціальних мереж останні все більше стали використовуватися не тільки для звичайного безкорисливого спілкування колишніх однокласників. Розвиток різних видів бізнесу (мережевий маркетинг, прямі продажі, консалтинг) призвело до того, що соціальні мережі стали використовуватися засобом продажу товарів і послуг. Як продавати в соціальних мережах? Для цього сторіночка користувача на соціальних сайтах оформляється на зразок вітрини магазину з компактним описом пропонованих товарів і послуг. Далі цю сторіночку слід зробити доступною для огляду якомога більшої кількості користувачів (подружитися з великим числом людей, спам в допустимих дозах, публікація новин, участь у форумах і відкритих групах). Безпосередні продажу здійснюються шляхом взаємодії зацікавлених у товарі або послугах осіб з власником сторіночки або особою, яка здійснює її адміністрування. Основне завдання при створенні бізнесу в соцмережах полягає в тому, щоб зробити пропоновану комерційну інформацію доступною якомога більшій кількості людей.

 • . 4

  Як показує практика, у ряду користувачів соціальних мереж має місце розчарування використання даного інструменту спілкування. Тоді виникає питання: «Як віддалитися з мережі?». На щастя видалити свою сторінку не є проблемою практично на всіх соціальних сайтах, трохи часу займе лише пошук посилання: «видалити свою сторінку» або «закрити профіль». В контакті ця посилання знаходиться в «Мої налаштування» — «Загальні» — у нижній частині сторінки; в однокласниках — «Основне» — «Ще» — «Змінити налаштування» — «Закрити профіль».

 • . 5

  Інтенсифікація використання інтернету часто призводить до ситуації одночасної роботи декількох користувачів мережі з соціальними чи іншими сайтами. У цьому випадку виникає задача розподілу між ними трафіку і обмеження швидкості. Як обмежити швидкість в мережі? Для цього можна використовувати спеціальні програми: NetLimiter або SpeedLimit. Використовуючи дані програми можна бачити швидкість трафіку по різних напрямках, а також відсікати непотрібні з’єднання і обмежувати швидкість на окремих напрямках.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :