Як відновити техпаспорт на авто?

як відновити техпаспорт на авто ?

Вам знадобиться
 • Ксерокопія
 • Паспорт
Інструкція
 • . 1

  Як відновити техпаспорт на авто, не втрачаючи зайвого часу і душевних сил? Для цього (якщо ПТС не знайшов або його не повернули після крадіжки, що теж трапляється) потрібно піти в той МРЕВ ГИБДД, де автомобіль, власне, зареєстрований, і написати заяву з проханням видати повторно загублений документ.

 • . 2

  У випадку крадіжки необхідно буде надати РВВС-шну довідку. Не забудьте, що буде потрібно паспорт, свідоцтво власності на машину (СТС) або договір купівлі-продажу, ОСАГО, квитанція з оплаченою держмита за видачу паперу, а також довіреність та її ксерокопія, якщо власником ТЗ є інша особа. Майже також енергозатратно, як оформити техпаспорт на будинок.

 • . 3

  Навіть якщо потрібно просто замінити документ такого роду (наприклад, при зміні кольору автомобіля або прописки власника), слід звертатися все в той же відділ Міжрайонний реєстраційно-екзаменаційний, а попросту МРЕВ ГИБДД. Писати потрібне заяву, оплачувати мито і проходити на спеціальній стоянці огляд. Документи необхідно мати при собі ті ж, що і при втраті, плюс той самий горезвісний ПТС. Про те, як перевірити техпаспорт автомобіля, можна сказати тільки, що робиться це теж через ГИБДД, до укладання угоди купівлі в цілях уберегти себе від шахрайських дій з боку продавця.

 • . 4

  . Самостійно можна тільки звірити особисті дані власника, що стоять в ПТС, СТС, довіреності (якщо така є) і в паспорті громадянина, а також номер, вказаний в документі з номером, вибитим на кузові ТЗ. Таким чином, не варто скидати з рахунків непередбачені обставини. Потрібно знати, як замінити техпаспорт або як його відновити, щоб подолати і це препятстви

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :