Як відновити техпаспорт на автомобіль?

як відновити техпаспорт на автомобіль ?

Вам знадобиться
 • Бланк заяви
 • Цивільний паспорт
Інструкція
 • . 1

  У форс-мажорній ситуації необхідно берегти свою нервову систему, учітиваянекоторие аспекти того, що сталося. Так, по автомобільному технічному паспорту оформлення будь-якого виду кредитування в російських банках неможливо. Украдене або знайдене свідоцтво про проведене оформлення транспортного засобу не може бувальщина використано третіми особами для управління автомобілем.

 • . 2

  Насправді, необхідно прочитати вимоги про те, як відновити техпаспорт на автомобіль. Після отримання талона повідомлення про прийняте заяві, потрібно сміливо приступати до процедури відтворення вкрадених або загублених документів.

 • . 3

  Для відновлення втрачених автомобільних документів прідетсяпроходіть аналогічну процедуру, яка виробляється при реєстрації транспортного засобу. Але є і приємна новина в цій ситуації: немає необхідності за новою пред’являти авто для огляду інспектору ГИБДД.

 • . 4

  Потрібно завчасно оплатити необхідну державне мито. У ході процедури не потрібно зміна державних знаків. Даючи повну відповідь на питання про те, як відновити техпаспорт на машину, слід зазначити, що для цієї процедури буде потрібно наявність громадянського паспорта, довіреності, якщо звернувся людина не є власником авто, а також акт огляду авто і страховий поліс ОСАЦВ.

 • . 5

  Один практичний рада з приводу того, як відновити загублений техпаспорт, допоможе громадянам, що потрапили у форс-мажорні обставини, правильно оцінити обстановку. По приїзду в реєстраційно-екзаменаційний відділ потрібно почати вирішувати проблему з відвідин кабінету експерта-криміналіста. Тим самим, скоротивши час проведення відновної процедури. Час оформлення тимчасового техпаспорта — один день.

 • . 6

  Вирішивши проблему з авто, може виникнути питання, як отримати техпаспорт на будинок. У такому випадку необхідно звернутися в бюро технічної інвентаризації. Після заяви буде проведений огляд будинку та додаткових будівель. Якщо документ потрібен терміново, заплатити доведеться в кілька разів дорожче. Якщо ж ціна стандартна, то готуватися техпаспорт буде близько трьох місяців.

 • . 7

  Будь-який співробітник або секретар розповість, як замовити техпаспорт в БТІ. Якщо паспорт раніше був замовлений, то переробляти його не знадобитися. Цей документ є безстроковим. Рішення будь-яких питань, будь-то заміна техпаспорта на машину або будинок, буде швидким. Потрібно тільки заздалегідь ознайомитися з відповідними документами, правилами і регламентом. Це допоможе надалі швидко вирішити проблему.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :