Як відновити техпаспорт на машину?

як відновити техпаспорт на машину ?

Вам знадобиться
 • Квитанція про оплату
 • Бланк заяви
 • Транспортний засіб
Інструкція
 • . 1

  Квитанція про оплату. Іноді власникам автотранспортного засобу необхідно відновити тех. паспорт на машину. Як це зробити? Дана процедура в принципі проста. Єдина проблема, з якою доводиться зіткнутися будь-якому власникові транспортного засобу — це часовий фактор, який в тому чи іншому регіоні залежить від завантаженості та якості організації роботи реєстраційних підрозділів державної інспекції безпеки дорожнього руху (ГИБДД). Що необхідно зробити, щоб прискорити і спростити весь процес? У першу чергу дізнатися заздалегідь скільки коштує ця послуга в тому реєстраційному підрозділі, де буде відбуватися заміна тех. паспорта. Оплатити необхідну суму. Це один з пунктів відповіді на питання як відновити тех. паспорт на машину.

 • . 2

  Бланк заяви. Заповнити бланк заяви можна самостійно, головне щоб він був за формою ГИБДД (краще скачати з інтернету, щоб не платити за цю послугу). Заповнювати графи необхідно тільки на лицьовій стороні, зворотний бік бланка оформляють співробітники ГИБДД.

 • . 3

  Автотранспортний засіб. Далі потрібно надати автомобіль на огляд. Це необхідно, так як дана процедура передбачена документами, що регламентують діяльність реєстраційних підрозділів ДАІ. Огляд полягає у звірці номерних агрегатів (номера кузова — VIN) із записами в документах на машину. Після огляду співробітник ГИБДД робить відмітку в бланку заяви. Документи на заміну тих. паспорта автомобіля подаються в «віконце» інспектору, який здійснює їх прийом. Тут же слід отримати новий ПТС. Як відновити загублений тех. паспорт? Точно так само. Чи можна отримати тех. паспорт на будинок? Ні. Така послуга не виявляється населенню. Як замовити тех. паспорт в БТІ? Якщо на машину, то ніяк. Ця організація нічим не допоможе при вирішенні питання «як відновити тех. Паспорт на автомобіль».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :