Як відновити видалені розділи?

як відновити видалені розділи?

Вам знадобиться
 • Дистанційні розділи
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Слід взяти до уваги, що в якщо віддалений розділ відформатував, то майже вся інформація (близько 90%) видалена з нього остаточно, і повернути її немає ніякої можливості. У разі, коли потрібний розділ не завантажується або користувач видалив його з жорсткого диска, можна скористатися програмами, спеціально розробленими для відновлення файлів. Їх дуже багато. Наприклад, можна використовувати EasyRecovery або AcronisDiskDirector. Обидві вони зарекомендували себе найкращим чином і користуються особливою популярністю серед комп’ютерників.

 • . 2

  Основним правилом має бути відсутність зайвих дій типу копіювання, форматування, створення файлів на віддалений розділ. Першим кроком є запуск програми AcronisDiskDirector. В панелі інструментів слід вибрати «Вид», а потім «Ручний режим». У списку, локальних дисків розділ, який був вилучений, виглядає як «нерозмічена область». Правий клік мишкою по даному пункту відкриває меню, в якому і є опція «Відновлення».

 • . 3

  Після натискання на пункт «Відновлення» відкривається інше вікно. У ньому треба вибрати пункт «Вручну», після чого — «Далі». У меню,, що пропонує «Спосіб пошуку», слід натиснути «Повний» і знову «Далі». Перед тим як відновити видалені розділи, список яких з’являється на екрані, необхідно визначити за розміром томи недавно віддалений і натиснути «Далі».

 • . 4

  Наступний крок — вибір вкладки «Операції», розташованої на основній панелі, потім пункту «Виконати», після чого треба відкрити «Відкладені операції» і з них вибрати команду «Приступити». Після закінчення роботи треба перевірити наявність всіх підлягають відновленню файлів. При відсутності будь-якого з необхідних файлів можна скористатися іншою програмою — Easy Recovery, яка сканує конкретний розділ і знаходить видалені файли. Файли з’являться в Фолдер, в яких і були до видалення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :