Як відновити знебарвлені волосся? Відновлення освітленого волосся будинку

як відновити знебарвлені волосся? відновлення освітленого волосся вдома

Вам знадобиться
 • Маски
 • Гребінець з натурального матеріалу
 • Гліцерин
Інструкція
 • . 1

  Більшість жінок, мріють стати привабливими блондинками. Саме в цей момент вони і вирішуються на знебарвлення волосся. Але при цьому не всі остаточно розуміють шкоду подібної процедури для власного волосся. Адже зіпсувати зачіску можна досить легко, в той час як відновити пошкоджену шевелюру проблематично. При цьому подібна процедура займає не тільки багато часу, але і зусиль.

 • . 2

  Отже, якщо необхідно отримати відповідь на питання, як відновити волосся після знебарвлення, тоді спочатку рекомендується обрізати кінці пошкодженої шевелюри. Адже саме з цієї процедури завжди і починаються відновні роботи над освітленим волоссям. Деяким, напевно, стане цікаво, скільки сантиметрів необхідно обрізати? В принципі, довжина може залежати від ступеня пошкодженості волосся. Якщо, наприклад, шевелюра занадто тягнеться, а кінчики обламуються, то їм вже нічого не допоможе. Єдиним виходом тут вважається періодичне зрізання кінчиків.

 • . 3

  Крім того, відновлення знебарвленого волосся під собою має на увазі правильний догляд за освітленим волоссям. Якщо судити по структурі такої шевелюри, то варто сказати, що подібні волосся є абсолютно спустошеними всередині, адже після нанесення засобу з них повністю був видавлений натуральний пігмент. Тому, щоб їх зовнішній вигляд був привабливішим, а розчісування відбувалося досить легко, варто користуватися м’яким якісним шампунем, призначеним для знебарвленого волосся. При цьому в результаті кожного наступного миття рекомендується обполіскувати волосся спеціальним кондиціонером. Крім того, на пошкоджені сухе волосся можна додатково наносити незмивний крем захисного призначення, який також надає як м’якість, так і блиск.

 • . 4

  У перший час не рекомендується розчісувати вологі пасма, адже їх таким способом можна сильно розтягнути. В результаті кінчики по довжині просто обламаються. Тут краще приділити їм більше уваги, щоб повернути їм нормальну життєдіяльність. Не завадять і маски для знебарвленого волосся, використовувані безпосередньо перед миттям голови. В якості основи такої маски може виступати як гліцерин, так і звичайні лікарські рослини.

 • . 5

  Допускається використання масляного обгортання в теплому вигляді. Адже сучасних косметичним олив характерно швидке відновлення знебарвленого волосся. Але, такий засіб обов’язково варто наносити лише теплим. При цьому, лікування пошкодженого волосся може бути здійснено з використанням вітамінів, для додання їм привабливості і краси.

 • . 6

  У період інтенсивного відновлення необхідно також відмовитися від фену, засобів для укладання і всього іншого, що може завдати шевелюрі більш сильної шкоди. Волосся в обов’язковому порядку в такій ситуації повинні повністю висихати лише природним шляхом. А саме розчісування треба здійснювати за допомогою гребінця з якісного натурального матеріалу, якому не властиво пошкодження знебарвленого кінчиків в період процедури розчісування.

 • . 7

  Таким чином, при наявності пошкоджених знебарвленого волосся спочатку всі зусилля варто направити на ретельний догляд за ними, який полягає як у застосуванні додаткових коштів, так і в правильному розчісуванні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :