Як відновлюється організм після пологів?

як відновлюється організм після пологів ?

Вам знадобиться
 • Вагітність
 • Пологи
 • Гігієнічні процедури
Інструкція
 • . 1

  Пологи — це серйозний вчинок для будь-якої жінки. Вони можуть тривати, як кілька годин, так і кілька днів, але в підсумку настає кардинальна зміна буття. Відбувається адаптація всіх систем і різних органів під наступні годування і правильне виховання дитини, але ці зміни спостерігаються поступово. Щось проявиться відразу, а щось відбуватимуться ще кілька тижнів. Однозначно, знати про те, як відновлюється організм після пологів, хоче кожна жінка, адже всі органи під час вагітності зазнали змін.

 • . 2

  Після пологів матка набуває колишні розміри. У її порожнині оновлюється слизова, і після пологів спостерігаються виділення — лохії. Органи повертаються на свої місця, де частина з них набувають добеременний вид, а частина відновлюється з часом. Серце, печінка і нирки мами, що виконують подвійну роботу, потроху звикають функціонувати по-старому режиму. Деякі зв’язки після розтягнення, підживити, втрачають рухливість, і можуть зайняти нове положення. Маленькі травми і тріщинки заживають, а на великих розривах створюються рубці. Плацента — орган ендокринної системи виходить після пологів. Всупереч всім змінам робота гормонів, що відповідає за лактацію, зберігається.

 • . 3

  Як впливає на жіночий організм годування грудьми? Молочні залози пристосовуються під годування індивідуально під кожного немовляти. Спочатку це молозиво, а потім починає виробляти молоко, підходяще віку і потребам дитини. Процес лактації тривалий — близько 6 тижнів (для кожного організму індивідуально) і завершується зрілої лактацією.

 • . 4

  Для відновлення органів в перші три доби мама повинна навчитися правильно прикладати дитя до грудей для годування, оскільки від цього залежить тривалість відновлення організму в цілому. Спочатку дитина не особливо вимагає ретельного догляду (за умови народження здорової дитини), тому цей час можна проводити в ліжку і робити все необхідне лежачи. Годування грудьми при якісному ссанні дитини сприяє швидкому скороченню матки.

 • . 5

  народжують жінки обов’язково необхідно знати про те, як на організм жінки впливає гігієнічні процедури в цей період. Ретельне дотримання всіх гігієнічних правил з обробкою статевих органів дезинфікуючими розчинами блокує виникнення післяпологових інфекцій, допомагає загоєнню ран, розривів і саден. Тільки жінки з сильними розривами повинні дотримуватися суворої дієти, прописаної лікарем, а рясне пиття забезпечить повноцінну лактацію.

 • . 6

  Майбутня породілля щоб убезпечити себе від неприємностей заздалегідь повинна дізнатися про те, як вагітність впливає на організм. По закінченню 6-ти тижнів при нормальних пологах жінка добре освоїлася в новому положенні, пристосувалася годувати дитину в будь-якій позі, розбирається в бажаннях і потребах малюка. Мамочка, що дотримує рекомендації лікаря знизить ризик інфікування після пологів і сприятливо впливає на фізичне відновлення. Якщо ж пологи відбулися клінічним шляхом, відновлення відчувається тільки через 9 місяців.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :