Як відповідати в суді на запитання судді?

як відповідати в суді на питання судді?

Вам знадобиться
 • Клопотання
 • Свідчення свідків
 • Докази
Інструкція
 • . 1

  Перед слуханням справи в суді відбувається попереднє засідання, де не варто багато говорити. Дана процедура відбувається в кабінеті судді або в залі судових засідань, де учасники відповідають на питання судді. На попередньому засіданні можуть попросити надати необхідні документи, і докази. Учасники в свою чергу можуть звернутися за допомогою до судді, де зобов’язані роз’яснити всі деталі справи, а також те, як відповідати в суді, які правила етики існують в залі засідання, і так далі.

 • . 2

  На початку судового засідання суд оголосить, яке діло розглядається, перевірить явку сторін, оголосить всіх учасників судового процесу, і дізнається, чи немає відводів та зустрічних позовів. До початку судового засідання потрібно повідомити суддю про наявність клопотання. Відповідати необхідно на поставлене запитання спокійним голосом, чітко, впевнено, з повагою до всіх учасників процесу. Не варто давати неправдиву інформацію, так учасник за кожне вимовлене слово буде нести відповідальність.

 • . 3

  Кожен учасник судового процесу зобов’язаний володіти інформацією про те, як підготуватися до суду. У разі, якщо всі докази і необхідні документи зібрані, можна сміливо вирушати на засідання і висловлювати всі вимоги та заперечення. Якщо суд попросить передати судді документи, то зробити це можна буде через секретаря. Звертатися до суду слід: «Шановний суд» або «Ваша честь». Ставити запитання позивачеві (відповідачу) можна тільки після того, як він буде допитаний.

 • . 4

  Як довести наклеп в суді, якщо така має місце? Для цього необхідно представити докази — це можуть бути вирізки з газет, показання свідків, фотографії, аудіо (відео) запису і інша доказова інформація. Якщо необхідно дізнатися інформацію про те, як стягнути борг по суду, то варто звернутися за допомогою до юрисконсульта. А в разі наявності виконавчого листа необхідно звернутися до судових приставів, які в свою чергу вирішать це питання.

 • . 5

  Завдяки телебаченню інформація про те, як проходить засідання суду, зараз є загальнодоступною. Як правило, розгляд справ відбувається в залі суду. Особи, що у процесі заздалегідь сповіщаються про час і місце його проведення. Справа може розглядатися одним суддею, трьома суддями, суддею і присяжними засідателями. Перед початком слухання всім учасникам роз’яснюються їх права та обов’язки, а також попереджається про відповідальність за дачу завідомо неправдивих показань.

 • . 6

  Прошу Вас видалити даний елемент у зв’язку з непотрібністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :