Як відпрацювати сильний удар?

як відпрацювати сильний удар?

Вам знадобиться
 • Обважнювачі або неважкі гантелі
 • Дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Мати серед своїх бійцівських умінь нищівного удару — це не розкіш і не привілей обраних. Навчитися цьому може будь-хто. Було б це саме бажання. Особливих тренажерів для цього використовувати не потрібно. Вся справа в техніці і тренованості. Так, як відпрацювати сильний удар в домашніх умовах? Насамперед згадаємо шкільний курс фізики. Сила — є ні що інше, як швидкість, помножена на масу. Щоб навчитися «вистрілювати» удари, як зі швидкострільного кулемета, потрібно роздобути якісь простенькі обважнювачі. Підійдуть неважкі гантелі, вагою не більше кілограма, або спеціальні «грузила», які кріпляться на руку на липучці.

 • . 2

  Планомірно відпрацьовуючи різні удари з таким невеликим обтяженням, можна добитися прекрасного ефекту «легких рук». Займатися найкраще фіксоване, використовуючи секундомір. Більшості підійде така схема: «робота» шість-вісім раундів по хвилині з такими ж за тривалістю перервами. Після того як обважнювачі будуть зняті, кулаки починають просто «літати». Чи варто говорити, що сила ударів при цьому збільшується багаторазово. Загалом, швидкість рук і ніякого шахрайства. Нокаутуючий удар неможливий без певної маси, тобто без ваги, який вкладається в цей самий нищівний удар.

 • . 3

  Слід усвідомити, що нокаут просто неможливий без влучності. Навіть дуже швидкий і сильний удар, скажімо, в область ока або лоб, не принесе очікуваного ефекту. А от від влучного попадання, що називається «в яблучко», людина неминуче втратить на деякий час свідомість і, як правило, прийде в себе вже лежачи на підлозі. Само собою, після такого падіння він вже не боєць. Цілитися потрібно в підборіддя або щелепу. Щоб відпрацювати удар, можна займатися у дзеркала або попросити товариша, щоб той контролював і допомагав — з боку помилки, звичайно, видніше. Атаки при цьому повинні бути гранично «купчастим», як кажуть військові. Це означає, що не варто розпорошувати удари.

 • . 4

  Потрібно перед кожним бачити мету і вражати її максимально швидким і коротким кидком руки. Наносячи такі нищівні удари, слід бути гранично обережним. Адже кожен нокаут — це мікро-струс головного мозку, кажуть медики. Наслідки такої травми можуть бути самими непередбачуваними. Пошкодження мозку в наш час лікувати не вміють. А сильний удар у скроню взагалі може позбавити людину життя. Так що перед тим, як показувати комусь своє вміння відправляти в нокаут, потрібно гарненько зважити всі «за» і «проти». Адже, як казав легендарний Брюс Лі, найкраще битва — це те, якого вдалося уникнути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :