Як відправити факс через телефон?

як відправити факс через телефон ?

Вам знадобиться
 • Факс
 • Документи для передачі у форматі А 4
 • Номер телефону для відправки
Інструкція
 • . 1

  У сучасному офісі знаходиться багато техніки, виробники якої постаралися зробити її багатофункціональною, але простий у зверненні. Однак, не всім вдається з першого разу освоїти факс і правильно працювати з цим апаратом. Насправді все дуже просто. Перше, що потрібно зробити при відправці факсу, — документи у форматі аркуша А 4 вставити в проріз, яка знаходиться на кришці апарату. Папір має добре закріпитися, це означає, що все зроблено правильно.

 • . 2

  Потім необхідно підняти трубку і набрати номер, на який передаються дані. Якщо факс відправляється в іншу країну, то обов’язково вводити код країни та міста. Також існують особливості набору для Москви. Перед тим як відправити факс через телефон, потрібно переконатися, що його зможуть прийняти. Як тільки по телефону відповіли, потрібно попросити прийняти факс і почекати, поки дадуть відповідь «стартую», після цього слова відразу ж натиснути на апараті кнопку «старт». Якщо після цього лист почав просуватися всередину факсу по роликам, то значить, все зроблено правильно, документи отримані. Про помилку або неможливості передачі буде повідомлено через табло факсу.

 • . 3

  Іноді факс, якому потрібно передати інформацію, знаходиться в автоматичному режимі. У цьому випадку всі дії виконуються так само, як і при прийомі даних людиною, але не потрібно чекати слова «старт». Як відправити факс з телефону в автоматичному режимі? Необхідно натиснути кнопку «старт» на техніці в той момент, коли в трубці будуть чути різкі звуки. Якщо під час передачі або прийняття факсу з людиною розмовляти не потрібно, то можна після натискання кнопки відразу ж класти трубку, робота апарату не припиниться. Однак, при необхідності уточнення інформації про те, чи всі документи дійшли, можна залишатися на лінії або переключити апарат в режим аудіовизова.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :