Як відправити факс з комп’ютера?

як відправити факс з комп'ютера ?

Вам знадобиться
 • Документ, який потребує відправці
 • Комп’ютер із підключенням до мережі Інтернет
 • Сканер
 • Деякі навички
Інструкція
 • . 1

  Зайшовши в Інтернет, необхідно визначитися, яким сервісом зручніше буде скористатися, як відправити факс з комп’ютера. Для цього необхідно зрозуміти принципи і умови їх роботи. Існують як безкоштовні, так і платні сервіси, робота яких не сильно відрізняється.

 • . 2

  http://www. freepopfax. com / є безкоштовним сайтом. Тут здійснюється підтримка семи мов, включаючи російську. Якщо перевага віддана даному сайту, необхідно здійснити вибір країни одержувача (головна сторінка), позначити власний e-mail для отримання звіту про відправку і номер відправляється факсу. Після чого здійснити завантаження документа формату (jpeg, png, tiff, gif, jpg), документи PDF або Word; задати контрольний код; підтвердити прийняття користувальницьких умов. Останньою дією стає натискання опції «Підтвердити», за результатами відправки прийде інформування на електронну пошту.

 • . 3

  Знаючи, як відправити факс з електронної пошти на попередньому ресурсі, можна скористатися послугами аналогічного — www. myfax. com / free. Важливо відзначити, він не надає можливість роботи російською мовою. Всі дії ідентичні вищеописаним, а простота інтерфейсу дозволяє будь-якому користувачеві, навіть без поглиблених знань англійської, виконати відправку факсу. Обов’язковим є заповнення полів, позначених зірочкою. Після натискання кнопки «SEND FAX» на електронну адресу надійде лист, що містить посилання підтвердження, необхідно перейти по ній, запустивши тим самим виконувати завдання. Звіт також прийде на пошту.

 • . 4

  http://labnt. ru / є платним сервісом. Для того щоб відправити факс з комп’ютера через нього, необхідно пройти процес реєстрації. Створивши особистий кабінет, потім зайшовши в нього, потрібно будь-яким підходящим способом поповнити баланс. Далі відкриється посилання «Надіслати факс», перейшовши по ній, в діалоговому вікні вибираємо файл, що містить документ для відправки, вказуємо номер (одержувача) факсу, число спроб, у разі необхідності, номер додаткового набору, завершуємо процес натисканням кнопки «Відправляємо».

 • . 5

  Надіслати факс з комп’ютера можна і через сервіс http://www. faxservice. ru / ru /. Він також є платним, в залежності від регіону Росії, вартість процесу складає не більше 10 руб. тарифікація здійснюється посторінково, знімається тільки в разі успішного відправлення. Сайт працює аналогічно попередньому, результат процесу також відображається в таблиці статистики. Крім цього сервіс надає послугу відправки факсу за кількома номерами, їх тільки потрібно завантажити в CSV-форматі.

 • . 6

  Надіслати факс через інтернет не складно, процедура проходить абсолютно безперешкодно і успішно, якщо здійснити заздалегідь дзвінок в організацію, куди буде направлятися факс і попросити утримувати факсимільний апарат в автоматичному режимі. От і все, керуючись вищеописаними діями, можна без зайвих витрат і додаткового устаткування відправити факс з комп’ютера, скориставшись Інтернетом. Word; задати контрольний код; підтвердити прийняття користувальницьких умов. Останньою дією стає натискання опції «Підтвердити», за результатами відправки прийде інформування на електронну пошту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :