Як відправити грошовий переказ швидко?

як відправити грошовий переказ швидко ?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Паспорт
 • Заповнена форма для відправки грошей
Інструкція
 • . 1

  Швидка пересилання грошей для багатьох людей необхідна грошова операція. Банківські дії з грошима, такі як переказ коштів на особистий або картковий рахунок одержувача, зазвичай займають від декількох годин до декількох днів часу. Можливість чекати грошей так довго є не у всіх, адже іноді від своєчасного отримання грошей залежить багато чого. Тому поява миттєвих переказів значно полегшило пересилку грошових коштів. LIqPay, Moneygram, Western Union — далеко не повний перелік сегоднешнее існуючих систем швидких переказів.

 • . 2

  Як відправити грошовий переказ? У кожному місті існує безліч пунктів, де можна скористатися будь-яким грошовим переказом. Крім того по даній системі також працюють майже всі банки. Вивіску з переліком назв грошових переказів можна знайти прямо на двері при вході в банківську установу. Відіслати переклад досить просто — касир видає відправнику спеціальну форму, яку необхідно заповнити і вписати туди всі свої дані і одержувача. Касир відповідно до заповненою формою здійснює переклад і видає відправнику номер переказу, який обов’язково необхідно буде повідомити одержувачу.

 • . 3

  Як отримати грошовий переказ? Після того як одержувач дізнається у відправника номер переказу, він може сміливо вирушати в будь-який пункт, де працюють з даною системою. Зазвичай миттєвий переказ займає 10 хвилин часу, тому гроші одержувачу видають на першу вимогу. З собою обов’язково слід мати паспорт, щоб одержувач зміг підтвердити свою особистість. Ніякої форми зазвичай заповнювати не потрібно — дану процедуру касир виконує самостійно.

 • . 4

  Як повернути переклад? Ситуації з невиплаченої перекладом досить легко вирішуються. Трапляється що гроші, послані через миттєвий переказ, забирати нікому. Тоді відправнику слід звернутися за допомогою у відділення, де була здійснена грошова операція і зажадати повернення грошей. Касир зобов’язаний виконати побажання клієнта, проте слід врахувати, що комісія за переказ не повертається.

 • . 5

  Як зробити мобільний переклад? Крім живих готівки переклади бувають віртуальні, на телефон. Провести такі кошти своєму другові або знайомому гранично просто. Для цього спочатку слід підключити послугу переказу і відправити смс з кодом на короткий номер. Текст повідомлення у кожного оператора свій. Потім слід набрати певну послідовність з чисел і букв, де буде вказана сума переказу і номер абонента — одержувача. На завершення операції переказу буде потрібно підтвердити свої дії. На телефон відправника прийде смс з усіма даними про одержувача і сумі переказу, а також код підтвердження.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :